امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

شهرک سوخته شفت آواربرداری می شود

مدیرکل مدیریت بحران گیلان، از آمادگی برای اسکان اضطراری ۶۰ خانوار حادثه دیده در جریان آتش سوزی شهرک امامزاده ابراهیم شفت خبر داد و گفت: از امروز پنج شنبه آواربرداری را آغاز می کنیم.

به گزارش کاسپین محمدرضا حق بین با اشاره به حادثه آتش سوزی مهیب در شهرک امامزاده ابراهیم(ع) شهرستان شفت، اظهار کرد: مالکان واحدهای آسیب دیده ساکن و فصلی هستند.

وی با بیان اینکه طبق برآوردهای اولیه ۱۳۰ پلاک در قالب ۸۵ قطعه یک تا چهار طبقه طعمه حریق شده است، تصریح کرد: بنیاد مسکن استان در حال برآورد میزان خسارت و تعیین بیمه بوده که طی ۲۴ ساعت آینده اعلام می شود.

مدیرکل مدیریت بحران گیلان از آمادگی برای اسکان اضطراری ۶۰ خانوار حادثه دیده خبر داد و خاطرنشان کرد: اسکان در محل حسینیه امامزاده ابراهیم(ع) انجام خواهد شد؛ البته مردم منطقه نیز اقدام به اسکان برخی از خانوارها کردند.

حق بین برخی از پلاک ها را مسکونی و برخی دیگر را تجاری دانست و یادآور شد: ماشین آلات راهداری و بنیاد مسکن در منطقه حضور دارند و پس از تعیین میزان خسارت، آواربرداری را آغاز می کنند.

وی با بیان اینکه هیچگونه قطعی در تاسیسات آب و برق و تلفن وجود ندارد، متذکر شد: به خانوارهای اسکان داده شده غذای گرم داده می شود.


کد خبر: 27515

دیدگاهتان را بنویسید