امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

انتقاد امام جمعه کومله از عدم صدور مجوز بهره‌برداری بیمارستان سردار شهید املاکی لنگرود

کاسپین –  امام جمعه بخش کومله لنگرود با انتقاد از عدم صدور مجوز بهره‌برداری بیمارستان سردار شهید املاکی کومله لنگرود ،خواستار توجه ویژه مسئولین استان به خصوص استاندار مکتبی در رابطه با این موضوع شد.

به گزارش کاسپین «حجت الاسلام والمسلمین محیطی» در خطبه های نماز جمعه این هفته  گفت: در اسفند سال گذشته این بیمارستان با تلاش‌های شبانه روزی مدیران درمان تامین اجتماعی گیلان و با حضور نماینده ولی فقیه در استان « آیت الله فلاحتی» و استاندار پرتلاش « دکتر عباسی» افتتاح شد.

وی ادامه داد: امروز متاسفانه پس از گذشت تقریباً یک سال از افتتاح این واحد درمانی ،مردم منطقه نتوانسته‌اند از خدمات کامل این بیمارستان بهره‌مند شوند

امام جمعه کومله با بیان اینکه  این بیمارستان دومین بیمارستان ملکی سازمان تامین اجتماعی در استان گیلان است، گفت:  بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند از خدمات درمانی آن به صورت رایگان استفاده نمایند. بنده دلیل کاستی‌های حال حاضر این بیمارستان را از مسئولین درمان تامین اجتماعی در گیلان جویا شدم .

«دکتر ابراهیمی» مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان اعلام کرد: «ما به دلیل عدم صدور مجوز بهره‌برداری نتوانسته ایم تعدادی از بخش‌های بیمارستان را فعال کنیم. توانستیم بسیاری از ایرادات بازرسان را حل نماییم. این آمادگی در مجموعه درمان تامین اجتماعی استان ، کادر پزشکی و درمانی بیمارستان شهید املاکی وجود دارد تا با حل این مشکل خدمات رایگان درمانی درخور مردم منطقه که ولی نعمت ما هستند ارائه نماییم .»

وی ادامه داد: بنده همین جا از مسئولین محترم استان، استاندار محترم و همچنین از مدیر پرتلاش دانشگاه علوم پزشکی گیلان جناب آقای آشوبی می خواهم در اسرع وقت و با عنایت ویژه پروانه بهره‌برداری این بیمارستان را صادر نمایند. مردم محروم منطقه چشم انتظار تدبیر مسئولین استان هستند تا بتوانند از خدمات بروز بیمارستان شهید املاکی در کومله شهرستان لنگرود بهره‌مند شوند.


کد خبر: 22346

دیدگاهتان را بنویسید