امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

۴۰۰ واحد راکد گیلان در انتظار احیا هستند

کاسپین- سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان با بیان اینکه حدود ۴۰۰ واحد صنعتی و تولیدی استان قابلیت احیا و راه اندازی مجدد دارند، گفت: تاکنون ۱۵۷ واحد تولیدی راکد احیا شده است.

به گزارش کاسپین حسین محمدیان  در نشست با صاحبان صنایع و تولیدی گیلان اظهار کرد: یکی از چالش‌های صنایع تولیدی در گیلان عرصه و زمین برای توسعه و سرمایه گذاری است.

وی با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان افزود: عدم برخورداری از زیرساخت‌های مناسب در شهرک‌های صنعتی یک دغدغه مهم برای تولیدکنندگان است.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان از احیای ۱۵۷ واحد تولیدی در استان خبر داد و بیان کرد: از این تعداد واحدهای احیا شده، ۱۰۵ واحد سهم صنعت بوده است.

محمدیان با بیان اینکه حدود ۴۰۰ واحد صنعتی و تولیدی گیلان قابلیت احیا و راه اندازی مجدد دارند، گفت: با تأمین منابع مالی و اعتباری و رفع مشکلات و مانع برداری می‌توان این شرکت‌ها را دوباره به چرخه تولید باز گرداند.

وی با اشاره به تحقق ۵۷ درصدی پرداخت تسهیلات به واحدها در سال گذشته افزود: با اختصاص تسهیلات در بخش تجهیز، توسعه و نوسازی جان دوباره ای به بخش تولید داده شود.


کد خبر: 22258

دیدگاهتان را بنویسید