امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

گیلان گرم تر می شود

مدیرکل هواشناسی گیلان، با اشاره به افزایش چند درجه‌ای دما در طول روز و وزش باد جنوبی به ویژه در ارتفاعات و دامنه‌ها، گفت: تا پایان هفته غالبا آسمانی صاف تا نیمه ابری و وزش باد جنوبی مورد انتظار است.

 

به گزارش کاسپین محمد دادرس آسمان گیلان را صاف تا نیمه ابری دانست و اظهار کرد: کمینه و بیشینه دما طی امروز بین چهار تا ۲۵ درجه سانتیگراد در نوسان است.

وی نقشه‌های هواشناسی را نشان دهنده استقرار جوی غالبا پایدار تا پایان هفته در منطقه دانست و افزود: غالبا آسمانی صاف تا نیمه ابری و وزش باد جنوبی مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به افزایش چند درجه‌ای دما در طول روز و وزش باد جنوبی به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها، عنوان کرد: طی این مدت با شکل گیری ناپایداری‌های موقتی و همرفتی، افزایش ابر و رگبار و رعد و برق پراکنده پیش‌بینی می‌شود.‌

دادرس، از تداوم بارش‌های رگباری و پراکنده تا پایان هفته خبر داد و متذکر شد: دریای خزر با ارتفاع موج ۱۰ تا ۵۰ سانتی متر برای فعالیت‌های مرتبط مناسب است.

وی خاطرنشان کرد: به تدریج از شنبه هفته آینده با نفوذ سامانه کم و بیش ناپایدار به منطقه، شرایط برای افزایش ابر و کاهش دما و وزش باد شدید و رگبار و رعد و برق فراهم می‌شود.


کد خبر: 26542

دیدگاهتان را بنویسید