امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

گیلان میزبان کنگره ملی سوختگی می شود

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از برگزاری دوازدهمین کنگره ملی سوختگی در رشت خبر داد و گفت: این کنگره دوم و سوم مردادماه سال آینده در تالار مرکزی رشت برگزار خواهد شد.

به گزارش کاسپین رامیار فرزان معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان از برگزاری دوازدهمین کنگره ملی سوختگی در رشت خبر داد و اظهار کرد: این کنگره دوم و سوم مردادماه سال آینده در تالار مرکزی رشت برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به فرصت مغتنم گیلان در برگزاری این کنگره ملی افزود: اساتید و دانشمندان باتجربه و متخصصان جوان این رشته این فرصت را مهیا خواهد کرد تا مطالب علمی نوین و موضوعات قابل بحث مورد تجزیه و تحلیل قرار بگیرد.

به گفته معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی گیلان، بیهوشی و مراقبت‌های ویژه در سوختگی، مدیریت بیماران سوختگی در اورژانس‌های پیش‌بیمارستانی، پرستاری در سوختگی، بازتوانی در سوختگی، هوش مصنوعی و یادگیری عمیق در سوختگی، جراحی‌های ترمیمی و زیبایی در سوختگی، مهندسی بافت و درمان‌های نوین در سوختگی و پزشکی بازساختی، دستاوردهای دانش بنیان در سوختگی و سلامت روان در سوختگی را از محورهای برگزاری دوازدهمین کنگره ملی سوختگی در رشت اعلام کرد.


کد خبر: 24486

دیدگاهتان را بنویسید