امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

گیلان بهشتی با ظرفیت‌های کم نظیر همچون دری رخ نماید

وزیر کشور با همراهی استاندار گیلان از غرفه گیلان در محل نمایشگاه ایران اکسپو بازدید کرد. وزیر کشور در جریان این بازدید طی یادداشتی عنوان کرد:  گیلان بهشتی از بهشت ایران با ظرفیت‌های کم نظیر است.
 به گزارش کاسپین دکتر  احمد وحیدی وزیر کشور با همراهی دکتر اسدالله عباسی نماینده عالی دولت در گیلان امروز (دوشنبه) از غرفه استانداری گیلان در محل نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی جمهوری اسلامی ایران(ایران اکسپو ۲۰۲۴) واقع در سالن ۴۱ نمایشگاه دائمی تهران بازدید بعمل آورد.
وی در این بازدید که دکتر محسن کوشش تبار معاونت هماهنگی امور اقتصادی وزارت کشور، استاندار گیلان و سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان و جمعی از مدیران کل دستگاه های اقتصادی استان وی را همراهی می کردند؛ در جریان ظرفیت های اقتصادی، تجاری و صادراتی گیلان و زنجیره های ارزش ایجاد شده در دولت سیزدهم در این استان قرار گرفت.
وزیر کشور در جریان این بازدید طی یادداشتی عنوان کرد:  گیلان بهشتی از بهشت ایران با ظرفیت‌های کم نظیر است.
دکتر احمد وحیدی با بیان اینکه از زحمات عزیزان قدردانی میکنم ، تصریح کرد:  باید گیلان با این ظرفیتهای کم نظیر همچون دری درخشان رخ نماید.
استان گیلان با ۲۰ موقعیت سرمایه گذاری با ۹۰ هزار میلیارد تومان (همت) اعتبار در نمایشگاه ایران اکسپو۲۰۲۴ (فرصت های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی کشور) حضور دارد.
این نمایشگاه از هشتم تا ۱۲ اردیبهشت در تهران در حال برگزاری است.


کد خبر: 27389

دیدگاهتان را بنویسید