امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۱

گروگان قائمشهری آزاد شد

فرمانده انتظامی مازندران از رهایی گروگان از چنگال آدم ربایان در شهرستان قائمشهرخبر داد و گفت: آدم ربایان به دلیل اختلافات شخصی وی را ربوده و متواری شده بودند.

به گزارش کاسپین  سردار حسن مفخمی شهرستانی در تشریح جزئیات این خبر، بیان داشت: در پی گزارش یک فقره آدم ربایی دریکی از خیابان‌های شهرستان قائمشهر، بلافاصله مأموران موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل و بررسی اظهارات شاهدان عینی مشخص شد ۲ نفر با صورت‌های پوشیده، فردی را با تهدید سلاح سوار یک دستگاه خودرو کرده و از محل متواری شدند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با بیان اینکه در بررسی‌های اولیه مأموران، حاکی از آن بود که آدم ربایان به دلیل یک سری اختلافات شخصی او را ربوده و متواری شده‌اند، تصریح کرد: در این راستا تیم رسیدگی کننده به پرونده به منظور حفظ جان گروگان، تحقیقات گسترده‌ای را برای دستگیری عاملان این اقدام شرارت آمیز آغاز کردند.

این مقام انتظامی در ادامه بیان داشت: سرانجام با تلاش مستمر پلیس و تحقیقات و بررسی‌های صورت گرفته درکمتر از ۲ ساعت، گروگانگیر را در مسیر جاده شناسایی و جوان ربوده شده آزاد و عاملان اصلی این گروگانگیری طی یک عملیات غافلگیرانه، قبل از هرگونه اقدامی دستگیر شدند.

سردار مفخمی در پایان با اشاره به اینکه گروگان صحیح و سالم تحویل خانواده شد، از شهروندان خواست، درصورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مانند اینکه فردی را به زور سوار خودرو می‌کنند مشخصات خودرو و راننده را در اسرع وقت به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.


کد خبر: 23523

دیدگاهتان را بنویسید