امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

گام های مثبت برق منطقه ای گیلان برای حذف «خاموشی»

 مدیرعامل برق منطقه ای گیلان گفت: ۱۰ پروژه از ۱۱ پروژه حیاتی شرکت برق منطقه‌ای گیلان برای عبور موفق از اوج بار سال جاری با موفقیت به اتمام رسید.

به گزارش کاسپین محمود دشت‌بزرگ اظهار کرد: ۱۰ پروژه از ۱۱ پروژه حیاتی شرکت برق منطقه‌ای گیلان که جزء ۱۸۰ اقدام عملیاتی تدوین شده وزارت نیرو برای عبور موفق از اوج بار سال جاری بود، با موفقیت به اتمام رسید و آماده بهره‌برداری است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به اینکه چهار پروژه حیاتی در بخش پست آماده بهره‌برداری است، افزود: احداث پست ۲۳۰.۶۳.۲۰ کیلوولت غرب رشت، توسعه بخش فوق توزیع پست رشت شمالی، استقرار پست سیار ۶۳.۲۰ کیلوولت سنگر و استقرار پست سیار ۶۳.۲۰ کیلوولت خشکبیجار از جمله پروژه های بخش پست بود که عملیات اجرایی آن با تلاش جهادی و فعالیت های شبانه روزی کارکنان شرکت برق منطقه‌ای گیلان به پایان رسید.

وی با بیان اینکه شش پروژه حیاتی نیز در بخش خط آماده بهره‌برداری است، تصریح کرد: احداث فیبر نوری خطوط ۲۳۰ کیلوولت رشت شمالی – غرب رشت – سیادتی، احداث ورود و خروج خط ۲۳۰ کیلوولت رشت شمالی – پونل – سیادتی در غرب رشت، احداث ورود و خروج خط ۶۳ کیلوولت نفوت – طالقانی – سیادتی در غرب رشت، جایگزینی هادی پرظرفیت هوایی ۶۳ کیلوولت خط رشت شمالی – پوشش – مقدم، احداث خط ۶۳ کیلوولت ورودی پست سنگر و احداث خط ۶۳ کیلوولت ورودی پست خشکبیجار نیز از پروژه‌های آماده بهره‌برداری بخش خط شرکت برق منطقه‌ای گیلان است.

دشت بزرگ با تاکید بر اینکه هر فعالیت و اقدامی شدنی و ممکن است، گفت: این پروژه‌های آماده بهره‌برداری که نقش بسیار مهم و حساسی در عبور موفق از اوج بار سال جاری دارند، فقط و فقط با برنامه‌ریزی، کار جهادی، پیگیری‌های مستمر و توکل بر خدا به نتیجه رسید.

وی عنوان کرد: اتمام به موقع این تعداد از پروژه در مدت زمان کوتاه و در تنگنای شدید مالی، نشانگر عزم راسخ کارکنان شرکت برق منطقه‌ای گیلان است که با صرف فعل خواستن، توانستند آنها را به اتمام برسانند.

مدیرعامل برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به اینکه سنگ بزرگ علامت نزدن نیست، خاطرنشان کرد: کارکنان شرکت برق منطقه‌ای گیلان از جان مایه گذاشتند و در این بازه زمانی کم و در این شرایط بد اقتصادی توانستیم این پروژه‌ها را قبل از اوج بار سال جاری به اتمام برسانیم و تقدیم مردم شریف و فهیم استان گیلان کنیم.


کد خبر: 27240

دیدگاهتان را بنویسید