امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۲

کندوان مسدود شد

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس از انسداد محور کندوان بر اثر سقوط سنگ خبر داد.

به گزارش کاسپین مهدی صفایی اظهار کرد: سقوط چند مورد سنگ در نزدیکی منطقه ” کمرزرد” حوالی ۳۰ دقیقه گذشته از سوی راهداران گزارش شد که برای جلوگیری از بروز حوادث جاده ای اقدام به انسداد این محور شده است.

وی اظهار کرد : در زمان حاضر راهداران با بکارگیری امکانات و تجهیزات راهداری مشغول پاکسازی این مسیر هستند و ضمن آنکه خسارت جانی و مالی ناشی از سقوط سنگ هم گزارش نشده است.

این مسوول ابراز امیدواری کرد : با توجه به ترافیک پرحجم ناشی از بازگشت مسافران عید فطر از شمال به جنوب این محور به زودی به روی مسافران باز خواهد شد.

این محور برابر هماهنگی های بعمل آمده با پلیس راه فراجا حوالی ساعت ۱۱ امروز از سمت شمال به جنوب بالای مرزن آباد به کرج به منظور تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شده است.

محور کرج – چالوس جزو شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.

محور کرج – چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.

برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار تردد


کد خبر: 26822

دیدگاهتان را بنویسید