امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

کندوان باز شد

رییس پلیس راه کندوان از باز گشایی این محور کوهستانی و سخت گذر خبر داد.

به گزارش کاسپین این محور شب گذشته حوالی ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به علت بارندگی شدید و باد و بوران در محدوده ارتفاعات البرز به منظور پیشگیری از احتمال سقوط سنگ، خطرات بروز حوادث رانندگی و سایر تهدیدها به روی مسافران با هماهنگی فراجا و راهداری و حمل و نقل جاده ای بسته شد.

سرگرد محمداحمدی  افزود : هم اینک این محور حوالی ۳۰ دقیقه پیش به روی خودروها باز شده و تردد برقرار است.

وی بیان داشت : در زمان حاضر به لحاظ طبیعی حوادثی نظیر ریزش سنگ یا دیگر حوادث در این بخش طی شب گذشته تاکنون از سوی مسوولان مربوط گزارش نشده و ضمن آنکه نیروهای پلیس همگی برای هدایت، نظارت و کنترل رانندگان در مسیر پای کار هستند.
براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه های پیـش یابـی هواشناسـی مازندران، وضعیت جوی این استان از عصر روز چهارشنبه گذشته در نیمه غربی استان به تدریج با بارندگی و وزش باد به نسبت شدید و در نیمه شرقی نیز همراه با بارش پراکنده باران و وزش باد پیش بینی کرده است.
وضعیت آب و هوای مازندران در روزهای پنجشنبه و جمعه نیز ابری، در ارتفاعات مه آلود همراه با کاهش دما، وزش باد به نسبت شدید، بارش متناوب باران و در مناطق کوهستانی با بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ متر ارتفاع با بارش برف و احتمال رعد و برق همراه خواهد بود.
آسمان مازندران در روز شنبه آینده نیز نیمه ابری گاهی با افزایش ابر همراه خواهد بود

مسیر کرج – چالوس جزو یکی از شبکه های ارتباطی اصلی پایتخت به خطه شمال کشور شامل استان گیلان و خطه غربی مازندران است که به علت برخورداری از مناظر طبیعی، جاذبه های تاریخی و کوتاه بودن مسافت در تمام فصول به ویژه نوروز با استقبال مسافران و گردشگران داخلی و خارجی همراه است.
جاده کرج – چالوس حدود ۱۶۰ کیلومتر طول دارد که ۸۰ کیلومتر مربوط به کندوان حوزه شهرستان چالوس و بقیه هم جزو حوزه جغرافیایی استان البرز است.
برابر آمار ثبت شده روزانه به طور میانگین در نیمه دوم سال حدود ۲۰ هزار دستگاه خودرو در این مسیر تردد می‌کنند که در فصول بهار و تابستان به ۵۰ هزار می‌رسد.


کد خبر: 26789

دیدگاهتان را بنویسید