امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

کمک ۶۰۰ میلیون تومانی رودسری ها برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد

رودسر- رییس اداره زندان های رودسر از کمک ۶۰۰ میلیون تومانی خیران این شهرستان در جشن گلریزان خبر داد و گفت: ۳۴ زندانی جرایم غیرعمد این شهرستان چشم انتظار آزادی از زندان‌ هستند.

به گزارش کاسپین مهدی مرادی در مراسم جشن حمایت از خانواده‌های زندانیان این شهرستان اظهار کرد: در حال حاضر ۳۴ زندانی جرایم غیرعمد این شهرستان چشم انتظار آزادی از زندان هستند.

مرادی با اشاره به اینکه برای آزادی این تعداد زندانی ۴ میلیارد تومان نیاز است، افزود: سال گذشته با کمک خیران ۳۵۰ میلیون تومان جمع آوری و۱۷ زندانی آزاد شدند.

وی با بیان اینکه امسال با کمک خیران ۶۰۰ میلیون تومان در جشن حمایت آزادی زندانیان جمع آوری شده است، گفت: طی سال جاری ۷۴ میلیون تومان نیز به خانواده زندانیان کمک مالی شده است.

مرادی با بیان اینکه در حال حاضر ۳۱ خانواده زندانیان مستمری بگیر زندان هستند، ادامه داد: در سال گذشته با مساعدت ۱۵ میلیون تومانی ۳ خانواده زندانی راهی زیارت عتبات و نیز با پرداخت ۸ میلیون تومان برای ۳ خانواده دیگر اشتغال زایی صورت گرفت.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این گونه مراسم‌ها جلوگیری از ورود آسیب‌های اجتماعی به خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد است، تصریح کرد: با همراهی خیران و تلاش مددکاران می‌کوشیم تا رضایت شاکیان جلب و از شکایت خود صرف نظر کنند و یک زندگی مجدد برای این افراد جریان یابد.


کد خبر: 26605

دیدگاهتان را بنویسید