امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

کمک ۱۳۰ میلیاردی خیرین به آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان

مدیرعامل آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان گفت: خیرین استان از ابتدای امسال فقط به صورت نقدی تاکنون ۱۳۰ میلیارد ریال به این آسایشگاه کمک کردند.

به گزارش  کاسپین  سیدعلی حسینی  اظهار کرد: پیش بینی می شود که مردم گیلان تا پایان امسال ۱۵۰ تا ۱۶۰ میلیارد ریال به این آسایشگاه کمک نقدی کنند ضمن اینکه کمک های غیرنقدی هم به این مجموعه دارند.

وی با قدردانی از خیرین و دستگاه های مختلف گیلان برای کمک به آسایشگاه معلولان و سالمندان استان در رشت عنوان کرد: خیرین نقش مهمی در فعالیت این مجموعه دارند و قدردان همه آنان هستیم.

حسینی با بیان اینکه در زمان حاضر ۵۱۰ نفر در آسایشگاه معلولان و سالمندان در رشت نگهداری می شوند، اضافه کرد: از این تعداد ۳۰۰ نفر بی سرپرست هستند.

وی بیان کرد: در طول تاریخ فعالیت آسایشگاه ۲۸۰ تا ۳۰۰ نفر در آن زندگی می کردندحال آنکه در سال های آینده با توجه به جمعیت گیلان، آمار۵۱۰ نفر کنونی افزایش زیادی خواهد یافت از این رو در صورت عدم توسعه این آسایشگاه با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

وی در ادامه با تشریح فعالیت های عمرانی آسایشگاه معلولان و سالمندان گیلان اظهار کرد: ۱۲ سوئیت در این آسایشگاه برای نگهداری سالمندان تکمیل شده که با حضور خیرین افتتاح خواهد شد.


کد خبر: 25141

دیدگاهتان را بنویسید