امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

کمک گیلانی ها به مناطق سیل زده کشور

 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان از ارسال اولین محموله کمک‌های مردمی از سوی این جمعیت به مناطق سیل زده کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

به گزارش کاسپین  کمیل پرناک  با اشاره به ارسال کمک‌های مردمی به مناطق سیل زده استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهار کرد: یک کامیون شامل ۱۶ هزار و ۳۶۸ قوطی کنسرو لوبیا چیتی ۴۵۰ گرمی، ۲۱۹۹ قوطی کنسرو تن ماهی ۱۸۰ گرمی، ۱۳۷۹ بسته عدسی ۹۰۰ گرمی، ۱۴۱۹ بسته لوبیا چیتی ۹۰۰ گرمی، ۱۶۲۴ بسته شکر ۹۰۰ گرمی، ۷۰۹ بسته غذایی ۱۰ روزه، ۳۰۹ بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۱۰۹۵ بسته چای ۲۰۰ گرمی و ۱۳۸۰ بطری آب معدنی ۱.۵ لیتری توسط جمعیت هلال احمر گیلان به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی از مردم نوعدوست استان گیلان که هلال احمر را پشتوانه و امانتداری لایق دانسته و در تمامی بحران‌های کشوری و استانی دوشادوش فرزندانشان در هلال احمر حضور بسیار تأثیرگذاری دارند قدردانی کرد و افزود: نیروهای امدادی جمعیت استان در طول سال به صورت شبانه روزی در خدمت مردم شریف خواهند بود.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر گیلان خاطرنشان کرد: بارش شدید باران که از ۲۹ اسفند ماه سال ۱۴۰۲ در استان کهگیلویه و بویراحمد شروع شده، سبب طغیان رودخانه‌ها و مسدود شدن مسیرهای روستایی در بعضی از مناطق شده است


کد خبر: 26119

دیدگاهتان را بنویسید