امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

کشف 4 هزار برگه توتو در صومعه‌سرا

 فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از کشف بیش از چهاز هزار برگه توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال) در بازرسی از یک واحد صنفی و دستگیری عامل توزیع آن‌ها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  کاسپین سرهنگ امیر وهاب‌زاده اظهار کرد: بررسی پرونده‌های مرتبط با قمار نشان می‌دهد بسیاری از اینگونه جرایم در ابتدا با یک بازی و حتی کنجکاوی از سوی جوانان آغاز می‌شود که این مسئله دقت و نظارت بیشتر خانواده‌ها را می‌طلبد.

وی در ادامه گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در واحد صنفی قهوه‌خانه خود اقدام به توزیع برگه‌های توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال) می کند، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان صومعه‌سرا افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از بررسی موضوع و اطمینان از صحت آن با هماهنگی قضایی به آدرس محل مورد نظر اعزام شدند و در بازرسی از این واحد صنفی، چهار هزار و ۷۸۹ برگه توتو کشف شد.

سرهنگ وهاب زاده اضافه کرد: در این راستا متهم ۵۴ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

این مقام انتظامی از مردم خواست در صورت اطلاع یا مشاهده موارد مشابه، مراتب را برای پیگیری از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


کد خبر: 24334

دیدگاهتان را بنویسید