امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

کشف ۴۰ کیلو حشیش از خانواده رشتی

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان از انهدام باند ۳ نفره قاچاق موادمخدر در پوشش خانواده و کشف بیش از ۴۰ کیلوگرم مواد روانگردان از نوع حشیش در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش کاسپین سرهنگ علی احمدپور با اعلام اینکه سال‌هاست که موادمخدر به عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده، موادمخدر و اعتیاد را ریشه بسیاری از جرائم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی عنوان و اظهار کرد: مجموعه انتظامی با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.

وی با بیان اینکه با انجام تحقیقات و اقدامات فنی صورت گرفته مشخص شد، ۳ نفر در پوشش خانواده با یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در حال حمل موادمخدر در شهرستان رشت هستند، افزود: با همکاری اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) خودرو مورد نظر در یکی از خیابان‌های شهر رشت شناسایی و توسط ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر متوقف شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از کشف ۴۰ کیلو  و ۴۰۰ گرم ماده روانگردان از نوع حشیش در بازرسی از این خودرو خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص متهمان ۲۱، ۲۴ و ۳۲ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان به تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان انتظامی برای تامین و ارتقاء امنیت اشاره کرد و گفت: پلیس خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.

انتهای پیام


کد خبر: 26367

دیدگاهتان را بنویسید