امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

کشف ۳۱ دستگاه وسیله نقلیه سرقتی در گیلان

آژانس خبری کاسپین - فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۳ دستگاه خودرو و ۱۸ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در گیلان خبر داد.

به گزارش  خبرنگار کاسپین، سردار عزیزاله ملکی با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد، اظهار کرد: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنها و از طرفی ارتقا سطح آگاهی عمومی با تشدید اقدامات پیشگیرانه، موجب کاهش وقوع سرقت می‌شود.

وی گفت: در پی ابلاغ اجرای طرح عملیاتی ۳ روزه مبارزه با سارقان وسایل نقلیه و کنترل پارکینگ‌ها در گیلان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های تابعه قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه در مدت اجرای این طرح، پلیس با انجام اقدامات فنی و عملیاتی، ۱۵ سارق و ۴ مالخر را در سطح استان شناسایی و دستگیر کرد، افزود: ۱۸ دستگاه موتورسیکلت و ۹ دستگاه خودرو پراید، یک دستگاه خودرو پژو، یک دستگاه خودرو ام وی ام و ۲ دستگاه خودرو باری نیسان سرقتی نیز در این رابطه کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان به معرفی سارقان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی اشاره کرد و از مردم خواست برای پیشگیری از وقوع سرقت ضمن توجه به هشدارها و توصیه‌های انتظامی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را برای پیگیری از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


کد خبر: 16872

دیدگاهتان را بنویسید