امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

کشف ۲۰ دستگاه وسیله نقلیه سرقتی در گیلان

فرمانده انتظامی گیلان از کشف ۸ دستگاه خودرو و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی در اجرای طرح مبارزه با سارقان و مالخران در استان خبر داد.

به گزارش کاسپین  سردار عزیزاله ملکی با تاکید بر اینکه مقابله با سرقت و ناهنجاری اجتماعی عزم همگانی را می‌طلبد، اظهار داشت: برخورد قاطع پلیس با سارقان و ایجاد فضای ناامن برای آنها و از طرفی ارتقا سطح آگاهی عمومی با تشدید اقدامات پیشگیرانه، موجب کاهش وقوع سرقت می‌شود.

وی افزود: در پی ابلاغ اجرای طرح عملیاتی ۳ روزه مبارزه با سارقان و مالخران وسایل نقلیه و کنترل پارکینگ‌ها، گاراژها و توقفگاه‌های عمومی و اختصاصی در گیلان، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان و شهرستان‌های استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه در مدت اجرای این طرح با انجام اقدامات فنی و تحقیقات صورت گرفته، ۱۰ سارق و ۳ مالخر در سطح استان شناسایی و دستگیر شدند، گفت: در این رابطه، ۴ دستگاه خودرو پراید، یک دستگاه خودرو ال ۹۰، یک دستگاه خودرو روآ، یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و یک دستگاه خودرو پژو پارس و ۱۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی در پایان به معرفی سارقان و مالخران برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی اشاره کرد و از مردم خواست برای پیشگیری از وقوع سرقت ضمن توجه به هشدارها و توصیه‌های انتظامی در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را برای پیگیری از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


کد خبر: 22725

دیدگاهتان را بنویسید