امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

کشف ۱۴ تن چای فاسد در صومعه سرا

آژانس خبری کاسپین - فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از دستگیری سارقان ۱۴ تن چای فاسد در این شهرستان خبر داد و گفت: این افراد قصد انتقال، بسته‌بندی و فروش این چای ها را در یکی از استان‌های همجوار داشتند.

به گزارش خبرنگار کاسپین، سرهنگ امیر وهاب‌زاده با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی مجموعه انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم و حفظ نظم و امنیت در جامعه اظهار کرد: امنیت و حفظ سلامتی مردم از خطوط قرمز پلیس است.

وی با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت از انبار دپوی چای فاسد در شهرستان صومعه‌سرا، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: مأموران پلیس آگاهی با تحقیقات نامحسوس، بررسی شیوه و شگرد سرقت‌ها و پیگیری سرنخ‌های به دست آمده، ۴ متهم این پرونده‌ها را شناسایی و با هماهنگی قضائی آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ وهاب زاده به کشف ۱۴ تن چای فاسد سرقتی از مخفیگاه سارقان اشاره کرد و گفت: این افراد در اعترافات خود بیان کردند که قصد انتقال، بسته‌بندی و فروش چای فاسد را در یکی از استان‌های همجوار داشتند.

فرمانده انتظامی صومعه سرا تصریح کرد: سارقان ۲۷، ۲۸، ۴۰ و ۵۲ ساله پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

وی ادامه داد: پلیس با هر نوع اقدامی که امنیت و سلامت مردم را در معرض خطر قرار دهد، قاطعانه و بدون اغماض برخورد می‌کند


کد خبر: 16290

دیدگاهتان را بنویسید