امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

کشف لاستیک‌های احتکار شده در رشت

 رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از کشف ۲۲۵ حلقه لاستیک خودروهای سبک و سنگین احتکار شده به ارزش ۱۵ میلیارد ریال در شهرستان رشت خبر داد.

به گزارش کاسپین سرهنگ محمد خوش‌خلقت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اثر سوء قاچاق و احتکار کالا موجب اخلال در نظم اقتصادی، تضعیف تولید داخلی و کاهش اشتغال می‌شود، اظهار کرد: مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی و به خصوص کسانی که کالاهای اساسی را برای افزایش قیمت و دریافت سود بیشتر احتکار می‌کنند همواره در دستورکار پلیس قرار دارد.

وی با بیان اینکه پلیس در راستای برخورد با محتکران پس از اقدامات فنی و نامحسوس صورت گرفته از احتکار لاستیک داخل یک انبار در شهرستان رشت مطلع شده و به آدرس این مکان اعزام شد، افزود: در بازرسی از محل مورد نظر، ۲۲۵ حلقه لاستیک خودروهای سبک و سنگین احتکاری کشف شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان گیلان ارزش تقریبی این کشفیات را طبق نظر کارشناسان ۱۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در این رابطه متهم ۴۴ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: سامانه پلیس امنیت اقتصادی به شماره ۰۹۶۳۰۰ آماده دریافت اخبار و اطلاعات مردم در خصوص شناسایی و برخورد با مجرمان و متخلفان است.


کد خبر: 26699

دیدگاهتان را بنویسید