امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

کسب 3 مدال خوشرنگ جهانی توسط وزنه بردار جوان لنگرودی

کاسپین- آریا پایدار وزنه بردار لنگرودی در رقابت‌های وزنه‌برداری جوانان جهان در دسته ۱۰۲ کیلوگرم موفق به کسب سه مدال نقره شد.

به گزارش کاسپین، رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان،  با برگزاری رقابت دسته 102 کیلوگرم  در شهر گوادالاخارا کشور مکزیک پیگیری شد و  آریا پایدار با کسب سه مدال نقره به مقام نایب قهرمانی رسید و  کوروش زارع دیگر نماینده کشورمان نیز هفتم شد.

در پایان رقابت‌های دسته 109 کیلوگرم جوانان جهان، آریا پایدار با مهار وزنه 168 کیلوگرم در حرکت یک ضرب به مدال نقره رسید. او در حرکت دو ضرب نیز وزنه 205 کیلوگرم را بالای سر برد  و با مجموع 373 کیلوگرم در جایگاه دوم جهان ایستاد و به سه مدال نقره دست یافت. در این دسته روبانوفسکی از اوکراین با مهار وزنه 167 کیلوگرم در یک ضرب و  207 کیلوگرم  در دوضرب، با مجموع 374کیلوگرم قهرمان جهان شد.

در رقابت‌های این دسته، کوروش زارع دیگر نماینده ایران در حرکت یک ضرب وزنه با بالا بردن وزنه 164 کیلوگرمی در جایگاه پنجم قرار گرفت. او در حرکت دو ضرب نیز وزنه 185 کیلوگرم را در حرکت اول بالای سر برد و با همین وزنه در جایگاه نهم قرار گرفت و در نهایت با رکورد 351 کیلوگرم در به عنوان هفتمی دست یافت.

پیکارهای وزنه‌برداری قهرمانی جهان از روز 24 آبان ماه در شهر گوادالاخارا آغاز و تا دوم آذرماه ادامه دارد.


کد خبر: 21847

دیدگاهتان را بنویسید