امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

کدام شهرهای گیلان «سرباز معلم» می گیرد؟

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: مشمولان فارغ التحصیل فقط تا ۱۷ خرداد مهلت دارند با مدارک خود به ادارات آموزش و پرورش رحیم آباد، عمارلو و دیلمان مراجعه کنند.

به گزارش کاسپین محمدحسین رمضانی گفت: فارغ التحصیلان مشمول با مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد که تمایل به گذراندن دوره سربازی به صورت سرباز معلم دارند حداکثر تا فردا ۱۷ خرداد ۱۴۰۳، با مدارک خود به ادارات آموزش و پرورش رحیم آباد رودسر، عمارلوی رودبار و دیلمان در شهرستان سیاهکل مراجعه و ثبت نام کنند.

وی با بیان اینکه قرار است یک سرباز معلم در رحیم آباد، ۴ نفر در عمارلو و ۵ سرباز معلم هم در دیلمان جذب شوند، افزود: مشمولانی که تاریخ اعزام آن‌ها، بدون غیبت، اول تیر ماه اعلام شده برای ثبت نام اقدام کنند.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان گفت: شناسنامه مشمول، همسر و فرزندان، اصل برگ اعزام، حکم معلمی مادر و پدر، مدرک ایثارگری پدر و مدرک دوره ۴۵ روزه بسیج (در صورت موجود بدون) و سوابق تحصیلی از مدارکی است که مشمولان هنگام ثبت نام باید ارائه دهند.

محمدحسین رمضانی با بیان اینکه این افراد به عنوان سرباز معلم در مدارس مناطق سخت گذر به کار گرفته می‌شوند، افزود: انجام خدمت ضرورت سربازی در آموزش و پرورش شهرستان‌ها هیچگونه حق استخدامی و یا اشتغال برای این افراد ایجاد نمی‌کند.


کد خبر: 28819

دیدگاهتان را بنویسید