امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

کاهش ۷۵ درصدی «مرگ و میر» جاده ای در گیلان

فرمانده انتظامی گیلان از کاهش ۷۵ درصدی جانباختگان ناشی از تصادفات از ابتدای طرح نوروزی پلیس تاکنون در استان خبر داد.

به گزارش کاسپین سردار عزیزاله ملکی در حاشیه استقبال از مسافران نوروزی ضمن تبریک سال نو و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم اظهار کرد: طرح نوروزی پلیس از ۲۴ اسفندماه سال ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ۱۴ فروردین ماه ۱۴۰۳ ادامه خواهد داشت.

وی گفت: خوشبختانه با اقدامات خوب همه دستگاه‌های متولی امر ترافیک و مدیریت خوب استاندار از شروع طرح نوروزی تا به امروز شاهد کاهش ۷۵ درصدی جانباختگان ناشی از تصادفات بوده‌ایم.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به کاهش ۱۸ درصدی ورود مسافر تا روز گذشته در استان افزود: برابر پیش‌بینی‌های صورت گرفته از امروز افزایش حجم ترافیک و حضور مسافر را در استان شاهد خواهیم بود.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه با اشاره به بکارگیری و بسیج تمامی تجهیزات، امکانات و کارکنان انتظامی برای تأمین نظم و امنیت شهروندان بیان داشت: تمامی سواحل، تفرجگاه‌ها و مناطق گردشگری استان با حضور پررنگ پلیس تحت نظارت و پوشش انتظامی قرار گرفته است.

سردار ملکی در پایان با بیان اینکه به دلیل مسافرت برخی از شهروندان اجرای مستمر طرح امنیت محله محور در دستورکار پلیس قرار دارد ابراز امیدواری کرد که سال جدید هم به مانند سال گذشته سالی توأم با امنیت و آرامش برای شهروندان گیلانی بوده و با دعای خیر مردم عزیز با ارائه خدمات مطلوب به مردم شاهد ارتقا رضایتمندی از پلیس باشیم.


کد خبر: 26090

دیدگاهتان را بنویسید