امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۸

پیکان از روی «ملوان» رد شد

شاگردان عنایتی 3 امتیاز مهم خانگی را مقابل ملوان به دست آوردند و به این ترتیب پیکانی ها بعد زا سپاهان، از روی ملوانی ها هم رد شدند.

به گزارش کاسپین تیم فوتبال پیکان در یک دیدار نزدیک و حساس 3 امتیازمهم مقابل ملوان به دست آورد و فاصله خود را با قعر جدول بیشتر از قبل کرد تا در ادامه فصل با آرامش خاطر بیشتری به میدان بروند.

شاگردان رضا عنایتی در این مسابقه به گل زودهنگامی دست پیدا کردند و در ادامه مسابقه با عملکرد منطقی که داشتند مانع گلزنی شاگردان مهدی تارتار شدند و بازی در نهایت با نتیجه یک بر صفر به پایان رسید.

ارسال خوب فرشید اسماعیلی در نیمه نخست و ضربه جسورانه محمدحسین فلاح این تیم را در موقعیت پیروزی قرار داد و دومین پیروزی پیاپی برای پیکانی ها رقم خورد.

پیکان در بازی گذشته با شکست سپاهان یک پیروزی ارزشمند به دست آورد و با شکست دادن ملوان که در فرم ایده‌آلی قرار دارد شرایط تیمی خوبی را برای خودشان فراهم کردند.

تاریخ و محل برگزاری: هفته بیستم لیگ برتر – ساعت 18:45 – استادیوم پاس قوامین

داور: رضا عادل کمک ها:حسن ظهیری، قهرمان نجفی، مهدی اجاقی – ناظر: حسن کامرانی فر


ترکیب پیکان:

محمد ناصری – اکبری – محمد ستاری – دانیال جهانبخش – محمدحسین فلاح – جواد آزاده – غلام ثابت ایمانی – فرشید اسماعیلی – علی قربانی – حسین پاکدل

ترکیب ملوان:

حبیب فرعباسی – میلاد باقری – آرمان اکوان – محمد طیبی – پدرام قاضی پور – مجید عیدی – پویا پورعلی – حسین صادقی – رضا جعفری – محمد عمری – محمدرضا سلیمانی


شرح گل

دقیقه 15 – محمدحسین فلاح (پیکان 1 – 0 ملوان ) : ارسال فرشید اسماعیلی روی دروازه ملوان با تکل بلند و ضربه زیبای فلاح همراه شد و پیکان خیلی زود به گل رسید


لحظات حساس:

دقیقه 52: موقعیت خوب برای بازیکنان ملوان که جعفری تصمیم اشتباهی گرفت و خطر از روی دروازه پیکان دور شد.

دقیقه 81: ضربه جعفری به شکلی خطرناک از کنار دروازه پیکان به بیرون رفت.


حاشیه:

بولت زیر مجموعهداور بازی در دقیقه 18 مسابقه بازی را متوقف کرد و به نیمکت دو تیم هشدار جدی داد.


کد خبر: 25854

دیدگاهتان را بنویسید