امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

پیشرفت ۷۷ درصدی حدود یکصد پروژه سفر رییس جمهور به گیلان

 مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان با اشاره به بررسی و بازدید میدانی از ۹۴ پروژه عمرانی و توسعه ای سفر رئیس جمهور به گیلان در بهمن ماه ۱۴۰۰، متوسط پیشرفت این پروژه‌ها را ۷۷.۵ درصد اعلام کرد.

به گزارش کاسپین محمدرضا رستمی در جلسه پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهوری در استانداری گیلان، اظهار کرد: از ۹۴ طرحی که مورد بازدید قرار گرفت به صورت دستگاهی پیشرفت پروژه‌های راه و شهرسازی ۷۶.۸ درصد، زندانها ۸۷.۵ درصد، علوم پزشکی ۸۱.۶ درصد، هلال احمر ۷۱.۶ درصد و ورزش و جوانان ۷۶.۵ درصد بوده است.

وی افزود: پروژه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران ۹۳.۸ درصد، آبفار ۴۸.۳ درصد، آب منطقه‌ای ۸۱.۹ درصد، فرهنگ و ارشاد اسلامی ۷۹.۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشتند.

مدیر کل سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گیلان گفت: تعهدات سازمان برنامه و بودجه کشور از سفر رئیس جمهوری ۷۸ هزار و ۶۰ میلیارد ریال بود که از این میزان ۷۴ درصد تعهد ما محقق شده است.

وی ادامه داد: تعهد وزارت نفت نیز از اعتبارات سفر رئیس جمهور به گیلان هشت هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال بود که ۴۵ درصد آن اختصاص یافته است؛ همچنین از ۱۸ هزار و ۹۵۰ میلیارد ریال تعهدات سایر وزارت خانه‌ها نیز ۹ درصد محقق شده‌است.

رستمی میزان تسهیلات بانکی که برای این بخش درنظر گرفته شده ۷۹ هزار و ۷۶۰ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: از این مقدار ۶۳.۶ درصد تحقق یافته است.

 


کد خبر: 23865

دیدگاهتان را بنویسید