امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

پروژه باقیمانده آزادراه از نظر اقتصادی مهم است

معاون اجرایی رییس جمهور گفت: پروژه باقیمانده آزادراه رشت- قزوین از نظر اجتماعی و اقتصادی برای گیلان و کشور مهم و حیاتی است.

به گزارش کاسپین محسن منصوری  در سفر یک روزه به گیلان در آئین بهره برداری از پروژه باقیمانده آزادراه رشت _قزوین در محدوده رودبار اظهار کرد: حامل سلام و پیام رئیس جمهور به مردم گیلان هستم ایشان به علت تداخل برنامه‌ها نتوانستند به این مراسم برسند.

وی از سفر رئیس جمهور به گیلان در اوایل سال آتی خبر داد و افزود: اهمیت پروژه آزادراه رشت- قزوین و تکمیل و بهره برداری این پروژه برای نوروز ۱۴۰۳ از تأکیدات دولت سیزدهم بوده که به سرانجام رسید.

معاون رئیس جمهور با اشاره به اهتمام دولت در اتمام پروژه‌های نیمه تمام بیان کرد: دولت سیزدهم یک پروژه نیمه تمام دیگر را تکمیل و افتتاح کرد.

منصوری با اشاره به اهمیت پروژه باقیمانده آزادراه رشت _قزوین بیان کرد: پروژه باقیمانده آزادراه از نظر اجتماعی و اقتصادی برای گیلان و کشور از اهمیت ویژه برخوردار است.

وی به بیان اینکه افتتاح پروژه آزادراه منجیل_ رودبار یکی از پروژه‌های ملی و مهم دولت است افزود: مسافران همواره برای سفر به گیلان به ویژه در پیک مسافرت‌های نوروزی با معضل ترافیک مواجه بودند که با افتتاح این پروژه بار ترافیکی در ورودی گیلان کاهش خواهد یافت.

امروز باقیمانده آزادراه رشت -قزوین با حضور معاون رئیس جمهور، وزیر راه و شهرسازی و جمعی مسؤولان کشور و استان گیلان و به دستان مبارک مادر شهیدان درویشوند به بهره برداری رسید


کد خبر: 25742

دیدگاهتان را بنویسید