امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

پرواز رشت – اصفهان برقرار شد

مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: پروازهای مسیر رشت _ اصفهان از ۱۲ فروردین در فرودگاه سردارجنگل رشت برقرار می شود.

به گزارش کاسپین سید محسن میرحسینی از برقراری پرواز از فرودگاه رشت به مقصد اصفهان خبر داد و اظهار کرد: پرواز مسیر رشت _ اصفهان _ رشت از ۱۲ فروردین در این فرودگاه برقرار شده و متقاضیان این پرواز می‌توانند از طریق سایت‌ها و آژانس‌های معتبر و مورد تأیید سازمان هواپیمایی کشوری اقدام به خرید بلیط کنند.

میرحسینی با اشاره به اینکه پرواز مسیر اصفهان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته انجام می‌شود، گفت: پرواز مسیر اصفهان همواره مورد توجه بوده و متقاضیان قابل توجهی داشته و در سال‌های قبل نیز توسط برخی شرکت‌های هواپیمایی از فرودگاه سردار جنگل انجام می‌شد که به دلیل محدودیت‌های عملیاتی این شرکت‌ها برای مدتی دچار وقفه شده بود.

مدیر کل فرودگاه گیلان افزود: علاوه بر پرواز مسیر اصفهان، این شرکت هواپیمایی پروازهای مسیر مشهد را نیز در روزهای دوشنبه و پنجشنبه از ابتدای سال جدید برقرار کرده است.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از شرکت‌های هواپیمایی نیز از ۱۲ فروردین ماه سال جاری اقدام به افزایش پرواز در مسیر تهران در روزهای سه شنبه و چهارشنبه هر هفته نموده است.

میرحسینی تصریح کرد: در حال حاضر از فرودگاه سردار جنگل رشت به مقاصد تهران، شیراز، کیش، بندرعباس، عسلویه، اهواز، اصفهان، مشهد مقدس و نجف اشرف پرواز انجام می‌شود و در ایام عید نوروز نیز در مسیرهای مشهد و استانبول پروازهای فوق العاده برقرار شده است.


کد خبر: 26188

دیدگاهتان را بنویسید