امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

هسته عملیاتی منافقین در گیلان شناسایی شدند

آژانس خبری کاسپین - وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای از متلاشی شدن هسته عملیاتی منافقین که چند اقدام خرابکارانه در استان گیلان انجام داده بودند خبر داد.

به گزارش  کاسپین، وزارت اطلاعات در بیانیه‌ای از متلاشی شدن هسته عملیاتی منافقین که چند اقدام خرابکارانه در استان گیلان و نیز در جزیره کیش انجام داده بودند خبر داد.

وزارت اطلاعات اعلام کرد: هسته عملیاتی که چند اقدام خرابکارانه از قبیل انفجار نارنجک‌های دست‌ساز و بمب صوتی در استان گیلان و نیز در جزیره کیش انجام داده بود شناسایی و ۲ تروریست عضو آن بازداشت شدند.

موضوع قابل تأمل اینکه اعضای هسته‌های بازداشت شده در سراسر کشور، جملگی دارای سابقه خرابکاری در اغتشاشات پاییز ۱۴۰۱ و چند نفر از آن‌ها از زندانیانِ آزاد شده هستند که پس از آزادی از زندان، متأسفانه مجدداً به اقدامات خرابکارانه روی آورده بودند.

همچنین همه این افراد از طریق فضای مجازی مورد شناسایی منافقین قرار گرفته و به هسته‌های تروریستی پیوسته‌اند؛ علاوه بر آن کلیه متهمین بازداشت شده پس از ارتباط با سرپل‌های گروهک منافقین، آموزش‌های مختلف من‌جمله آموزش تولید نارنجک‌های دستی و بمب‌های کوچک دست‌ساز را فرا گرفته و مضاف بر آموزشها، پول‌هایی برای خرید تجهیزات و تهیه‌ی خانه‌های تیمی و وسایل نقلیه از منافقین مستقر در پایگاه آلبانی دریافت کرده‌اند.

پایان پیام/


کد خبر: 15896

دیدگاهتان را بنویسید