امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۲

هزینه های درمان کارگران کم می شود

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان گفته؛ پیگیر کاهش هزینه های درمان و افزایش کیفیت درمانی کارگران هستیم و این مهم حق مسلم جامعه کارگری است.

 

به گزارش کاسپین حسن ایزدی دبیراجرایی خانه کارگر به اتفاق دیگر اعضای این تشکل با دکتر حسین ابراهیمی مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در آستانه هفته کارگر دیدار و پیرامون خدمت رسانی در حوزه درمان به بیمه شدگان و کارگران گفتگو نمود.

مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان در این دیدار بیان اینکه خدمت به جامعه کارگری که از شریفترین و عزیزترین اقشار جامعه هستند را وظیفه و افتخار خود می‌دانیم،گفت: کارگران از ارزشمندترین طبقه جامعه هستند چرا که چرخ عظیم جوامع بشری با دستان توانای کارگران در حال حرکت می‌باشد و حیات یک ملت مرهون کار و کارگر است.

وی افزود: سلامت و بهداشت یک عنصر الزامی در زندگی تمام مردم است و جامعه کارگری همواره با دغدغه‌ها و مشکلاتی در این زمینه مواجه بوده است، که مجموعه مدیریت درمان تامین اجتماعی در تلاش است با همکاری سایر مسئولین استانی و برنامه ریزی‌های مدون و اجرایی این مسائل را مرتفع نمایند. همانطور که رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی نامگذاری سال جاری بنام جهش تولید با مشارکت مردم اعلام و فرموده‌اند کارگر ستون فقرات تولید است بنابراین باید مشکلات این قشر در زمینه‌های مختلف معیشتی، کاهش هزینه درمان برطرف شود.

دکتر حسین ابراهیمی اظهار داشت: با پیگیری و تلاش‌هایی کارکنان و همراهی مسئولین توانستیم اقدامات موثر و گامهای اساسی در این زمینه توسعه درمان استان برداریم که از جمله آن میتوان به افتتاح بیمارستان شهید املاکی کومله لنگرود، افتتاح آزمایشگاه مولکولی پلی‌کلینیک تخصصی شماره یک رشت،دریافت سند تک برگ بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت پس از ۲۰ سال که زمینه ساز اجرای طرح‌های توسعه ای در این بیمارستان گردید، دریافت مجوز و کلنگ زنی جهت احداث مجتمع درمانگاهی بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص)، آنژیوگرافی،دریافت مجوز و کلنگ‌زنی احداث مجتمع درمانگاهی، اداری و رفاهی شهرستان لاهیجان، تجهیز کلیه مراکز درمانی به دستگاه دیزل ژنراتور(جهت خدمت رسانی در مواقع بحرانی) اشاره نمود.

وی ضمن اشاره به اینکه یکی از مهمترین دغدغه‌های کارگران مسئله سلامت و درمان است،گفـت: با احداث آنژیوگرافی و اورژانس جدید بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت بخشی از دغدغه‌های بیمه شدگان و این قشرزحمتکش را کاهش خواهد یافت.

حسن ایزدی دبیراجرایی خانه کارگر استان با قدردانی از اقدامات مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان در دوسال اخیر که موجب تحول در خدمت رسانی به بیمه شدگان و کارگران گردیده است،گفت: عدم توجه به مسائل کارگران موجب گردیده این قشر شریف و مظلوم با مشکلات عدیده ای مواجه شوند،انتظار بر این است همه مسئولین نسبت به حل مسائل کارگران اقدامات عملی و ملموس انجام دهند.
دبیراجرایی خانه کارگر گیلان گفت: این تشکل از تمام ظرفیت‌های موجود جهت حمایت و پیشبرد برنامه‌های مدیریت درمان استان استفاده می‌نماید.


کد خبر: 26777

دیدگاهتان را بنویسید