امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۳

نساجی «استقلال» را در خانه دوخت

کاسپین - دیدار تیم های فوتبال نساجی مازندران و استقلال خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر به سود شاگردان رحمتی به پایان رسید.

به گزارش  کاسپین تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و استقلال خوزستان در هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود تیم شمالی به پایان رسید. امیرمحمد هوشمند (۶۶) تنها گلزن این دیدار بود.

حسین احمدی، امیر محمد محکم کار در این دیدار توسط حسین زیاری داور بازی با کارت زرد جریمه شدند.

سید مهدی رحمتی رشید مظاهری، امیرمحمد جان‌ملکی. محمدرضا آزادی، محمود قائد رحمتی، محمدرضا ترابی (۷۸- مهرداد عبدی)، صابر حردانی (۷۸- صابر حردانی)، نونو ویلا (۵۵- فرشید اسماعیلی)، امیرمحمد هوشمند، سیدمحمد احسان حسینی، اسماعیل بابایی (۵۵- آریا برزگر) را در این بازی میدان داد.

سیروس پور موسوی برای این دیدار از حسن پورمحمدی، محمد طیبی، عظیم گوک (۳۴- متین کرم زاده)، محمود مطلق زاده، حسن شوشتری (۱۲- حسین احمدی)، بهروز بارانی، جواد آقایی‌پور، امیر محکم‌کار (۷۳- امیرحسین جلالی وند)، حسین ساکی، علیرضا خوش کفا و محمد حسین باصری (۴۵- احمدرضا جلالی) (۷۳- ابوالفضل طاهر نژاد) استفاده کرد.

نیمه اول یک طرفه برای خوزستانی‌ها

تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و استقلال خوزستان امروز در حالی مقابل هم قرار گرفتند که هر دو تیم در قعر جدول حضور دارند و برای رهایی از این شرایط نیاز به پیروزی داشتند اما این تیم استقلال خوزستان بود که در نیمه اول خطرناک بازی کرد و موقعیت‌های زیادی را هم برای رسیدن به گل داشت. حمله شاگردان پور موسوی در نیمه اول راه به جایی نبرد و آنها موفق نشدن دروازه تیم فوتبال نساجی را باز کنند.

در این دیدار تیم فوتبال استقلال خوزستان به دلیل مصدومیت بازیکنان خود مجبور شد دو تعویض اجباری داشته باشد و همین موضوع باعث خواهد شد تا در نیمه دوم این تیم با محدودیت تعویضی مواجه شود.

حسن شوشتری بازیکن تیم استقلال خوزستان در جریان این دیدار که به دلیل مصدومیت از زمین بازی خارج شده بود راهی بیمارستان شد.

خروج نساجی از بحران در خانه

بازی در نیمه دوم پایاپای بین دو تیم دنبال می‌شد و هر دوم با فشار روی دروازه یکدیگر به دنبال رسیدن به گل بودند اما این شاگردان سید مهدی رحمتی بودند که در دقیقه ۶۶ روی ضربه ایستگاهی موفق شدند تا دروازه استقلال خوزستان را باز کنند. در ادامه بازیکنان استقلال خوزستان هر چه زدند به در بسته خودند تا این دیدار با همان نتیجه یک بر صفر به سود میزبان به پایان برسد.

تیم فوتبال نساجی مازندران با این پیروزی در هفته دوازدهم ۹ امتیازی شد و یک پله صعود کرد تا فعلاً از بحران خارج شود.


کد خبر: 22380

دیدگاهتان را بنویسید