امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

ملوان در «مس» ذوب شد

بازی تیم های ملوان و مس رفسنجان از سری مسابقات لیگ برتر در حالی با نتیجه یک بر صفر به نفع مس رفسنجان تمام شد که ملوان در خانه بازی می کرد.

به گزارش کاسپین ، مصاف تیم‌های پنجم و دهم جدول بین تیم‌های ملوان و مس رفسنجان که در ورزشگاه سن‌سیروس انزلی برگزار شد؛ دیدار چندان هیجان‌انگیزی نبود و در نهایت این مسابقه با تک گل سجاد شهبارزاده در دقیقه ۵۲ به نفع شاگردان محرم نوید کیا به پایان رسید.

از مهمترین حواشی این مسابقه مصدومیت شدید رامتین سلیمان‌زاده بود که در دقیقه ۳۲ بعد از برخورد سر با آرمان اکوان، توسط آمبولانس راهی بیمارستان شد


🟠ترکیب مس رفسنجان:

حامد لک، محمد نژاد مهدی، رامتین سلیمان زاده(23-مجید نصیری)، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال‌الدین علی‌محمدی، فرشید باقری(88-مصطفی محمد)، محمد مهدی محبی، سعید واسعی، رضا دهقانی(70-عرفان شهریاری)، سجاد شهباز‌زاده

🔵ترکیب ملوان:

حبیب فرعباسی، میلاد باقری(-64ماهان صادقی)، رضا جعفری، آرمان اکوان، محمدرضا بردبار(82-سجاد مسیب زاده)، ابوذر صفرزاده، مجید عیدی، پویا پورعلی، مهران احمدی، جلال مدحی و سهیل فداکار(73-سینا سعادتمند)


🟡اخطار ها:

مس رفسنجان: 🟨حبیب فرعباسی(25) 🟨ابوذر صفرزاده(55) 🟨سینا سعادتمند(75)

ملوان: 🟨حامد لک(85)


⏱لحظات حساس:

دقیقه ۱: شروع طوفانی ملوان و موقعیت خطرناک برای سهیل فداکار که ضربه این بازیکن، از بالای دروازه حامد لک به بیرون رفت.

دقیقه ۸: موقعیت گلزنی بسیار عالی برای ملوان که در مصاف تک به تک احمدی و لک، بغل پای مهران احمدی توسط حامد لک مهار شد.

دقیقه ۲۳: دومین موقعیت گلزنی برای ملوان و سهیل فداکار که باز هم حامد لک در مصاف تک به تک با این بازیکن موفق ظاهر شد و دروازه مس بسته ماند.

دقیقه ۳۷: موقعیت گلزنی برای مس رفسنجان.  ضربه فرشید باقری را جلال مراحل از روی خط دروازه ملوان برگشت داد و توپ وارد دروازه حبیب فرعباسی نشد.

دقیقه ۴۰: شوت بسیار خطرناک میثم تیموری به سمت دروازه ملوان ثمربخش نبود و وارد دروازه این تیم نشد.

دقیقه ۷۲: شوت خطرناک محمدرضا بردبار از بالای دروازه حامد لک بیرون رفت.

دقیقه ۹۲: موقعیت خطرناک برای ملوان


⭕️حاشیه:

* با شروع بازی بارش شدید باران در ورزشگاه سن‌سیروس هم آغاز شد و‌ عکاسان به قسمت‌های مسقف ورزشگاه رفتند.

* هواداران ملوان به زمین خوردنی‌های حامد لک معترض شدند و او هم به همان سبک همیشگی خودش به انزلیچی‌ها واکنش نشان داد که باعث اعتراض شدید آن‌ها شد.


کد خبر: 28351

دیدگاهتان را بنویسید