امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

ملوانی ها با «نفت سوزی» مدعی ماندند

تیم فوتبال ملوان با نتیجه یک بر صفر صنعت نفت آبادان را شکست داد تا همچنان جزو مدعیان قهرمانی باقی بماند.

به گزارش کاسپین تیم فوتبال ملوان پس از شکست هفته گذشته مقابل پیکان در بازی با صنعت نفت آبادان به دنبال کسب پیروزی خواهد بود تا به روند موفق خود در لیگ برتر ادامه دهد و صنعت نفت آبادان برای فرار از قعر جدول به 3 امتیاز این مسابقه نیاز خواهد داشت تا دو تیم با انگیزه‌های فراوان پا به میدان بگذارند.

مهدی تارتار و ملوان در بازی‌های خانگی تیمی سخت‌کوش هستند که با دوندگی بالا و انگیزه‌ای که از هواداران این تیم می‌گیرند شرایط را برای هر تیمی سخت می‌کنند و نفتی‌ها امروز روز آرامی نخواهند داشت.

از سوی دیگر صنعت نفت آبادان با توجه به نتایج ضعیفی که در بازی‌های اخیر کسب کردند در این مسابقه به کسب امتیاز نیاز دارند تا در ادامه لیگ با انگیزه بیشتری به میدان بروند، به نظر می‌‌رسد کسب حداقل امتیاز هم در این مسابقه برای صنعت نفت آبادان مطلوب باشد.


ترکیب ملوان:

حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، آرمان اکوان، ابوذرصفرزاده، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، میلاد سرلک(60-حسین صادقی)، یویا پورعلی، محمد عمری(87-محمدرضا بردبار)، رضا جعفری(46-مهران احمدی) و محمدرضا سلیمانی(4+90-سهیل فداکار)
سرمربی: مهدی تارتار

ترکیب صنعت نفت آبادان:

پیام پارسا، میثم تهی‌دست، عرفان قهرمانی، فرشاد محمدی‌مهر، فاخر تهامی، فرزین معامله‌گری، رضا امانی‌نژاد، مصطفی احمدی، طالب ریکانی، بوباکار تراوالی و علی یوسف

سرمربی: سهراب بختیاری زاده


اخطار ها:

صنعت نفت: کارت زردفرشاد محمدی‌مهر(72) کارت زردمصطفی احمدی(85)

ملوان: کارت زردمحمدرضا سلیمانی(4+90)


شرح گل:

بولت سرشاخهدقیقه 62 – محمدرضا سلیمانی ( ملوان 1 – 0 صنعت نفت ) : حرکت خوب و پاس در عمق پدرام قاضی‌پور به محمدرضا سلیمانی رسید و این مهاجم گلزن با چرخش و ضربه ای مناسب توپ را به گوشه دروازه صنعت نفت فرستاد.


لحظات حساس:

دقیقه 3: ضربه رضا جعفری به شکلی خطرناک از کنار دروازه صنعت به بیرون رفت.

دقیقه 8: ضربه از راه دور طالب ریکانی در آغوش فرعباسی آرام گرفت.

دقیقه 26: حرکت در عمق طالب ریکانی با اشتباه مدافعان ملوان همراه شد و این بازیکن از داخل شش قدم موقعیت تک به تک را از کنار دروازه به بیرون زد!

دقیقه 40: حرکت خوب محمد عمری با دریبل او در نزدیکی محوطه جریمه همراه شد و ضربه خوب او توسط پارسا برگشت داده شد.

دقیقه 51: کار تیمی و خوب بازیکنان صنعت نفت با ضربه بوباکار همراه شد و فرعباسی با واکنش خوب توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 54: پاس در عمق خط دفاعی ملوان با ضربه فاخر تهامی همراه شد وابوذر صفرزاده با یک تکل بلند توپ را از درون دروازه بیرون کشید.

دقیقه 72: حرکت خوب مهران احمدی با نفوذ این بازیکن به محوطه جریمه صنعت همراه شد که تردید و مکث او موقعیت خوب را از ملوان گرفت.

دقیقه 89: ضدحمله سریع بازیکنان ملوان با ضربه حسین صادقی همراه شد که پارسا درازکش توپ را در آغوش گرفت.


کد خبر: 25976

دیدگاهتان را بنویسید