امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

«مشهد» مقصد هوایی گیلانی ها

 مدیرکل فرودگاه گیلان با بیان اینکه پروازهای مسیر مشهد مقدس از فرودگاه سردار جنگل رشت صد درصد افزایش پیدا کرده است، گفت: پرواز مسیر رشت - استانبول - رشت نیز از ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ لغایت ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ به تعداد ۶ سورتی پرواز فوق‌العاده در روزهای سه‌شنبه انجام خواهد شد.

به گزارش کاسپین سید محسن میرحسینی از افزایش پروازهای فرودگاه سردار جنگل رشت در ایام نوروز ۱۴۰۳ خبر داد و اظهار کرد: در حال حاضر در هفته ۶۰ سورتی پرواز از فرودگاه سردار جنگل رشت به مسیرهای تهران، شیراز، عسلویه، بندرعباس، اهواز، مشهد، کیش و نجف داریم.

وی افزود: افزون بر شرکت‌های هواپیمایی کیش ایر و ایرتور، شرکت هواپیمایی آسمان نسبت به برقراری پرواز مسیر رشت به مشهد در روزهای دوشنبه و پنجشنبه از دوم فروردین ماه سال ۱۴۰۳ به صورت برنامه‌ای اقدام کرده است.

مدیرکل فرودگاه گیلان با بیان اینکه شرکت هواپیمایی وارش نیز پرواز فوق العاده مسیر رشت به مشهد را از یکم لغایت پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ در روزهای یکشنبه و چهارشنبه به تعداد ۱۰ سورتی در برنامه دارد، تصریح کرد: با احتساب این پروازها، پروازهای مسیر مشهد مقدس از فرودگاه رشت از هشت سورتی پرواز در هفته به ۱۶ سورتی افزایش یافته و رشد صد درصدی(دو برابری) را تجربه خواهد کرد.

میرحسینی در زمینه برقراری پروازهای خارجی از فرودگاه رشت نیز گفت: در ایام نوروز ۱۴۰۳ علاوه بر پرواز مسیر نجف که به صورت برنامه ای در لیست پروازهای روزهای پنجشنبه این فرودگاه قرار دارد، پرواز مسیر رشت – استانبول – رشت نیز توسط شرکت پگاسوس از ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ لغایت ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ به تعداد ۶ سورتی پرواز فوق‌العاده در روزهای سه شنبه انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: فرودگاه سردار جنگل رشت از ابتدای سال جدید به مسافران در قالب ۷۰ سورتی پرواز در هفته خدمت‌رسانی خواهد کرد و بنا بر اعلام برخی شرکت‌های هواپیمایی در هفته دوم نوروز نیز شاهد افزایش پروازها در مسیرهای جدید خواهیم بود.


کد خبر: 25917

دیدگاهتان را بنویسید