امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

ماجرای کودک ربایی در تالش چه بود!

فرمانده انتظامی استان گیلان از وقوع آدم ربایی کودک ۱۸ ماهه و دستگیری آدم ربا در شهرستان تالش خبر داد و گفت: متهم در اعترافات خود انگیزه آدم ربایی را اختلافات شخصی اعلام کرد.

به گزارش کاسپین سردار عزیزاله ملکی در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک مورد آدم ربایی در شهرستان تالش، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: اکیپی مجرب از کارآگاهان آگاهی شهرستان تالش با حضور در صحنه جرم، بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه در بررسی‌های صورت گرفته و با به کارگیری روش‌های نوین و علمی پلیسی هویت آدم ربا مشخص شد، خاطرنشان کرد: پلیس در ادامه تحقیقات خود موفق به شناسایی مخفیگاه آدم ربا در یکی از استان‌های همجوار شد.

این مقام ارشد انتظامی با اعلام اینکه پس از هماهنگی قضائی، اکیپی از مأموران انتظامی شهرستان تالش به مخفیگاه متهم اعزام شدند، تصریح کرد: متهم ۳۶ ساله پس از رؤیت مأموران قصد فرار و متواری شدن را داشت که با اقدام به موقع و ضربتی کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شد.

سردار ملکی در پایان با بیان اینکه متهم در اعترافات خود انگیزه آدم ربایی را اختلافات شخصی عنوان کرد، گفت: کودک ۱۸ ماهه در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگردانده شد.


کد خبر: 27699

دیدگاهتان را بنویسید