امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۳

لزوم توانمند سازی گروه‌های مردمی و جهادی برای محرومیت زدایی

کاسپین - مدیر عامل بنیاد علوی با تاکید بر لزوم توانمندسازی گروه‌های مردمی و جهادی، گفت: گروه‌های مردمی و جهادی در مناطق مختلف کشور برای محرومیت زدایی توانمند می‌شوند.

به گزارش خبرنگار کاسپین، وحید خاوئی در جمع گروه‌های جهادی شهرستان شفت، اظهار کرد: برنامه منسجم و یکپارچه ای برای محرومیت زدایی وجود ندارد البته کارهایی در این بخش صورت گرفته است.

مدیر عامل بنیاد علوی با تاکید بر لزوم توانمندسازی گروه‌های مردمی و جهادی اضافه کرد: گروه‌های مردمی و جهادی در مناطق مختلف کشور توانمند می‌شوند تا عنان کار محرومیت زدایی را بر عهده بگیرند.

وی با تاکید بر لزوم تعامل محوری در بین دستگاه‌های خدمات رسان افزود: با تعامل و هم افزایی بین دستگاهی بسیاری از مسایل قابل حل است.

مدیرعامل بنیاد علوی با بیان اینکه مشکلات باید ریشه‌ای حل شود، گفت: تقویت گروه‌های جهادی و مردمی در راستای محرومیت زدایی و حل مشکلات در اولویت قرار دارد.

خاوئی با بیان اینکه اثرات و نتایج حل مسائل زنجیره وار به هم وصل هستند، اضافه کرد: اثربخشی حل مشکلات در ابعاد مختلف مورد واکاوی قرار گیرد.

مدیرعامل بنیاد علوی با اشاره به اینکه نتایج اشتغالزایی و تولید در بخش‌های مختلف قابل لمس است، اضافه کرد: شکوفایی اقتصادی منجر به تقویت فعالیت‌های فرهنگی و حل مشکلات اجتماعی می‌شود.


کد خبر: 21983

دیدگاهتان را بنویسید