امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

قاچاق خانوادگی «مواد» در جاده های گیلان

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان از دستگیری اعضای باند خانوادگی قاچاق موادمخدر و کشف ۱۰ کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو آنان در شهرستان فومن خبر داد.

 

به گزارش کاسپین سرهنگ علی احمدپور رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان با بیان اینکه پلیس با انجام تحقیقات و اقدامات صورت گرفته از تردد یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ حامل موادمخدر در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان فومن مطلع شده و به آدرس این مکان اعزام شد،گفت: پلیس با حضور نامحسوس در مسیر تردد خودرو مورد نظر با همکاری ماموران انتظامی شهرستان فومن این وسیله نقلیه را شناسایی و متوقف کرد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان از کشف ۱۰ کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در بازرسی از این خودرو خبر داد و بیان کرد: قاچاقچی ۴۴ ساله به همراه چهار نفر دیگر که تحت پوشش خانواده در حال انتقال موادمخدر بودند، دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ احمدپور با بیان اینکه موادمخدر و اعتیاد ریشه بسیاری از جرایم و بزهکاری‌ها در جامعه است و باعث از هم پاشیدن بنیان خانواده‌ می‌شود، اظهارکرد: مجموعه انتظامی خط مقدم مبارزه با موادمخدر است و در این راستا با عزم جدی و راسخ با این پدیده شوم مبارزه می‌کند.

این مقام انتظامی در پایان گفت: پلیس در راستای خدمتگزاری مطلوب به مردم بسترهای ارتباطی خوبی چون سامانه ۱۲۸ را راه‌اندازی کرده و با دریافت اخبار و گزارشات در خصوص موادمخدر در راستای انجام بهتر ماموریت‌ها با مشارکت آنها گام برمی‌دارد.


کد خبر: 25518

دیدگاهتان را بنویسید