امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

ورود دستگاه قضایی در مساله «چاف و چمخاله»

رئیس کل دادگستری گیلان با تاکید بر رفع مشکل مردم گفت: با رعایت تمامی مقررات و ضوابط قانونی، اداره کل منابع طبیعی گیلان جهت بررسی قطعات برگ تشخیص چاف و چمخاله باید نقشه کاداستر اراضی ساحلی را ظرف یک هفته به دبیرخانه کمیسیون رفع تداخلات ارائه و کمیسیون، مطابق ضوابط و اختیارات، مشکلات پدید آمده را برای مردم حل کند.

به گزارش کاسپین حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری گیلاندر نشست رفع مشکلات اراضی چاف و چمخاله با تاکید بر رفع مشکل مردم این منطقه اظهار کرد: در خصوص اراضی مستحدث با توجه به مقررات حاکم و اجرای قوانین اصلاحات ارضی و نظرات کارشناسی تصمیم گیری شود.

به گفته وی، با رعایت تمامی مقررات، ضوابط قانونی، بازخوانی قوانین و اظهار نظر کارشناسان، اداره کل منابع طبیعی استان گیلان جهت بررسی قطعات برگ تشخیص چاف و چمخاله باید نقشه کاداستر اراضی ساحلی را ظرف یک هفته به دبیرخانه کمیسیون رفع تداخلات ارائه و کمیسیون، مطابق ضوابط و اختیارات، مشکلات پدید آمده را برای مردم حل کند.

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه در مورد پلاک‌های مشمول کمیسیون رفع تداخلات باید تجدید نظر صورت گیرد، گفت: پلاک‌هایی که تحت اجرای مقررات اصلاحات ارضی و ملی شدن اراضی بوده‌اند نیز مشمول کمیسیون رفع تداخلات گردند.


کد خبر: 24528

دیدگاهتان را بنویسید