امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۲

صدور ۴۰۰ اخطار به ادارات/ ۳۰ دستگاه بی برق شدند

آژانس خبری کاسپین - مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان از قطع برق ۳۰ دستگاه اداری و سازمانی استان در سال جاری خبر داد و گفت: تاکنون ۴۰۰ مورد اخطار برای ادارات و سازمان های استان صادر شده است.

به گزارش  خبرنگار کاسپین، محمدتقی مهدی زاده اظهار کرد: تاکنون ۴۰۰ مورد اخطار برای ادارات و سازمان های استان صادر شده است.

وی بیان کرد: در صورت عدم رعایت مصرف بهینه از سوی ادارات دولتی در استان گیلان در مرحله نخست اخطار صادر می شود و در نوبت بعد برق آنان قطع می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان با بیان اینکه سخت‌گیری در این رابطه در مورد مصارف ادارات دولتی در سال جاری افزایش یافته است، اضافه کرد: بنابراین ضروری است نسبت به رعایت الگوی مصرف در ادارات دولتی اهتمام شود.

وی با اشاره به رویکرد جدید دولت برای افزایش عمق بسته‌های تشویقی در مدیریت مصرف بهینه برق خاطر نشان کرد: سال گذشته ۸۰۰ هزار مشترک در گیلان مشمول پاداش شدند.

این مسئول افزود: پارسال ۵۴ میلیارد تومان در حوزه خانگی و حدود ۱۹ میلیارد تومان در حوزه صنایع پاداش پرداخت شد.

وی در ادامه سخنانش با بیان اینکه در سال جاری خاموشی با برنامه در دستور کار نیست، خاطر نشان کرد: افرادی که الگوهای مصرف را رعایت نکنند با استفاده از کنتورهای هوشمند از راه دور فرمان قطع و وصل را می دهیم و لزومی برای مراجعه در درب منازل این افراد نیست.


کد خبر: 16129

دیدگاهتان را بنویسید