امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

«شمس آذر» گربه سیاهِ قوهای سپید

تیم قزوینی شمس آذر در دیداری جذاب مقابل ملوان انزلی قرار گرفت و با نتیجه 2 بر صفر این تیم را شکست داد تا سعید دقیقی برای دومین بار طی یک فصل موفق به خواباندن مچ مهدی تارتار شود.

به گزارش کاسپین شمس آذر با برد ارزشمند مقابل ملوان بندرانزلی توانست برابر رقیب مدعی خود دبل برد را رقم بزند.

شاگردان سعید دقیقی در بازی رفت و در انزلی نیز موفق شده بودند با نتیجه ۲- ۰ ملوان را شکست دهند و اکنون در قزوین نیز توانستند با گل محمد پاپی این تیم را شکست دهند تا خاطره‌ای تلخ را برای مهدی تارتار و تیمش در فصل بیست و سوم شکل دهند.

شمس آذر که بعد از بازی مقابل استقلال و شکست تلخ مقابل این تیم به هفت امتیاز طی سه بازی اخیر خود دست یافته، اکنون با اختلاف دو امتیازی نسبت به ملوان جایگاه ششم این فصل را در اختیار گرفته است. این در حالیست که سه امتیاز از نماینده قزوین با حکم کمیته انضباطی کسر شده و در صورت بازگشت آن، این تیم قادر خواهد بود از ملوان نیز عبور کرده و در اولین فصل لیگ برتری خود، جایگاه پنجم را از آن خود کند. اتفاقی که مدیران این تیم و خصوصا شهاب زندی به شدت پیگیر آن هستند تا در شرایط یکپارچه شدن لیگ و امتیازات، شرایط را به نفع شمس آذر و قزوینی‌ها کند.

این تیم پیش از این موفق شده بود فولاد خوزستان را نیز طی دو بازی رفت و برگشت با شکست مواجه کند و مهدی تارتار را نیز به این سرنوشت دچار کردند.


کد خبر: 27831

دیدگاهتان را بنویسید