امروز: ۱۴۰۳/۰۲/۰۳

سفیدرود کینچاه قهرمان مسابقات فوتچل گیلان

آژاانس خبری کاسپین- ششمین دوره مسابقات فوتچل قهرمانی گیلان با برتری تیم سفیدرود کینچاه پایان یافت.

به گزارش آژانس خبری کاسپین, در دیدار پایانی این مسابقات تیم سفیدرود کینچاه با غلبه بر تیم چوشل سیاهکل به مقام نخست ششمین دوره مسابقات فوتچل استان گیلان دست یافت.

در مسابقه فینال این دوره از مسابقات که در روستای کینچاه آستانه اشرفیه برگزار شد، تیم سفیدرود کینچاه با نتیجه یک بر صفر مقابل حریف خود به برتری رسید.

همچنین در دیدار رده بندی این مسابقات نیر تیم پدیده کینچاه با نتیجه یک بر صفر مقابل تیم المپیک نازکسرا به مقام سوم این مسابقات دست یافت.

مسئول برگزاری ششمین دوره مسابقات فوتچل ( فوتبال در شالیزار) روستای کینچاه ( گرامیداشت آزادسازی خرمشهر ) در حاشیه برگزاری این مسابقات گفت: این دوره از مسابقات از سوم خردادماه با حضور ۱۲ تیم از روستاهای آستانه اشرفیه ، سیاهکل ، لشت نشاء و خمام در یکی از زمین های کشاورزی روستای کینچاه برگزار شده است.

حسن لفوتی با اشاره به اینکه تعداد ۵ بازیکن اصلی، ۳ بازیکن ذخیره و ۲ مربی و سرپرست تیم های شرکت کننده در این مسابقات را همراهی کردند, افزود: این مسابقات در زمینی به طول ۴۵ و به عرض ۲۰ متر و در دو وقت ۲۰ دقیقه‌ای برگزار شد ، ضمن آنکه تعداد هشت داور نیز کار قضاوت بازی های این دوره از مسابقات را بر عهده داشتند.

وی با بیان اینکه تیم‌های شرکت کننده در ششمین دوره مسابقات فوتچل کینچاه در دو گروه ۶ تیمی با هم به رقابت پرداختند اظهار داشت: روزانه و در طی برگزاری این دوره از مسابقات تعداد چهار بازی بین تیم های شرکت کننده برگزار شده است.

وی روستای کینچاه آستانه اشرفیه را مهد برگزاری مسابقات فوتچل در دنیا دانست و یادآور شد: مسابقات فوتچل با هدف توسعه ورزش در مناطق روستایی و همچنین ایجاد نشاط در بین مردم برگزار می شود.

لفوتی ، با اشاره به اینکه همه ساله برگزاری این مسابقات با استفبال خوب مردم و به خصوص جوانان روستایی روبرو می شود اظهار داشت: تداوم برگزاری مسابقات فوتچل روستای کینچاه به حمایت های متولیان ورزشی و مسئولین نیاز دارد.

روستای کینچاه در حدود ۶ کیلومتری شهر آستانه اشرفیه واقع شده است.


کد خبر: 16293

دیدگاهتان را بنویسید