امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۰۴

سفر به شمال «ممنوع»

ترافیک در تمام محورهای کشور و شمالی به‌خصوص در مسیر چالوس (جنوب به شمال) و آزادراه تهران - شمال حدفاصل تونل شماره ۱۲ تا ۱۳ و تونل ۱۷ تا شهرستانک و انتهای آزادراه دارای بار ترافیک سنگین است.

به گزارش کاسپین ، آخرین وضعیت جاده‌های کشور، تردد تمام وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

همچنین ترافیک در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل بیلقان تا سروردار و پل زنگوله تا سیاه بیشه و محدوده‌های تویر و مرزن آباد، آزادراه تهران – شمال حدفاصل تونل شماره ۱۲ تا ۱۳ و تونل ۱۷ تا شهرستانک و انتهای آزادراه، آزادراه تهران – پردیس محدوده ورودی آزادراه، محور تهران – رودهن محدوده جاجرود و محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های مشا و بایجان سنگین است.

بنا به این گزارش، محورهای فیروزکوه مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل گل اهک تا دماوند و محدوده‌های پل سفید و زیرآّب و آزادراه قزوین – رشت مسیر (جنوب به شمال) محدوده‌های تونل شیرین سو، تاریک رود و کومسار همچنان زیربار ترافیک سنگین است.

برهمین اساس مسافرین شمال تا خلوت شدن محورهای شمالی از تردد به این جاده‌های خودداری کنند و تا آرام شدن وضعیت جوی ترافیک صبور باشند.


کد خبر: 26770

دیدگاهتان را بنویسید