امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۲۴

سارق میلیاردی گیلان به دام افتاد

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارق منزل خبر داد و گفت: اموال سرقتی شامل ۲ میلیارد و ۷۰۶ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال چک پول مسافرتی، ۲۹۰ گرم طلا و جواهر و ۲۲ عدد سکه طلا از مخفیگاه متهم کشف شد.

 

به گزارش کاسپین  سرهنگ محمود حافظی  با اعلام اینکه در پی تماس یکی از شهروندان با مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت از منزل در یکی از محله‌های اطراف شهر رشت، بلافاصله رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت، افزود: ماموران کلانتری ۱۳ رشت پس از بررسی صحنه وقوع سرقت و آثار به جای مانده در محل با انجام اقدامات فنی، هویت سارق تحت تعقیب این پرونده را بدست آوردند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از دستگیری سارق ۳۱ ساله با هماهنگی قضائی در مخفیگاهش خبر داد و بیان کرد: در بازرسی از محل اختفاء سارق، تمامی اموال سرقتی شامل ۲ میلیارد و ۷۰۶ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال چک پول مسافرتی، ۲۹۰ گرم طلا و جواهر و همچنین ۲۲ عدد سکه طلا که در زیر زمین دفن کرده بود، کشف شد.

سرهنگ حافظی با اشاره به اینکه تمام اموال سرقت شده به صاحبش بازگردانده شد، افزود: این فرد با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.


کد خبر: 24668

دیدگاهتان را بنویسید