امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

روزهای برفی و پایداری انتقال و توزیع برق در گیلان

به گفته مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان، باوجود شرایط نامساعد جوی و بارش شدید برف در اکثر نقاط استان گیلان، شبکه‌های انتقال و فوق توزیع برق گیلان از پایداری خوبی برخوردارند.
به گزارش  کاسپین محمود دشت بزرگ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان  با اشاره به بارش سنگین برف در استان، اظهار کرد: علی‌رغم بارش شدید و سنگین برف، در حال حاضر شبکه‌های انتقال و فوق توزیع استان از پایداری خوبی برخوردارند و خوشبختانه این بارش‌ها تاکنون آسیب جدی به تأسیسات شرکت وارد نکردند و شبکه‌های انتقال و فوق توزیع شرکت از پایداری خوبی برخوردار هستند.
وی با اشاره به تجربه شرکت در مواجهه با بحران‌هایی نظیر برف، افزود: تمامی اکیپ‌های فنی و مهندسی، عملیاتی، تجهیزات و ماشین‌آلات شرکت در حالت آماده‌باش قرار دارند تا در صورت وقوع هرگونه اتفاقی، در اسرع وقت آن را مدیریت کرده و از به وجود آمدن حوادث احتمالی جلوگیری کنیم.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به وضعیت جوی استان گیلان، گفت: از هم استانی‌های عزیز درخواست می‌کنیم تا در این شرایط جوی، استفاده بهینه و منطقی از برق و گاز را رعایت کنند تا خادمان آن‌ها در دستگاه‌های اجرایی بتوانند به نحو مطلوبی به آن‌ها خدمت‌رسانی کنیم.


کد خبر: 25273

دیدگاهتان را بنویسید