امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

روایت دو جنایت هولناک در گیلان؛ خودسوزی و عصایی که آدم کشت

به فاصله کم تر از سه روز دو اتفاق تلخ و جنایتی هولناک در غرب و مرکز گیلان رخ داد و یک شهروند رشتی خودش را سوزاند پیرومرد 60 ساله تالشی همسرش را کشت و چسدش را با موتور به اطراف هشتپر برد و رها کرد.

 

به گزارش کاسپین  دو روز گذشته بعد از کشف جسد رهاشده یک زن در خیابان بیست متری هشتپر، پرونده به سرعت در دستور کار کارآگاهان آگاهی تالش قرار گرفت.
گفته شده است، قاتل جسد را داخل گونی کرده بود و در حال انتقال آن از طریق موتورسیکلت خود بود که در خیابان بیست متری، جنازه چند بار از ترک موتور سقوط می کند. نهایتا قاتل جسد را در همان حوالی، زیر یک خودروی پارک شده رها می کند، که صبح همان روز ماموران گشت کلانتری ۱۱ تالش جسد این زن ۳۷ ساله را کشف می‌کنند.
بعد از گذشت ۴۸ ساعت قاتل دستگیر شد؛ مردی حدوداً ۶۰ ساله که همسر مقتول می‌باشد.
طبق اعترافات وی، در اثر یک درگیری خانوادگی، ضربه عصا به سر همسر خود وارد کرد، که همین امر باعث خونریزی و در نهایت قتل وی می‌شود.

حودسوزی برای طلاق

از رشت مرکز گیلان هم خبر می رسد که شوهر عصبانی، خودش، خودرو و رستوران را به آتش کشید!

بر اساس این گزارش؛ در چهارراه ویلانج خیابان معلم رشت، فردی که به علت درخواست طلاق و جدایی همسرش، پیش از این، او را تهدید کرده بود، با خودرو شخصی وارد رستوران محل کار خانم شده و پس از به آتش کشیدن خودرو و قسمتی از رستوران، درگیر حریق شد که با کمک مردم، وی از آتش نجات یافته و متواری شده است.

 

 

 


کد خبر: 27203

دیدگاهتان را بنویسید