امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

رشت فرسوده است

عضو شورای شهر رشت گفت: درایتی که توسط آقای شوقی در مدیریت پروژه‌های میثاق به خرج داده شد و اینکه اکنون از زمانبندی جلوتر هستیم جای تقدیر دارد به موازات آن انتظار داریم با توجه به اینکه رشت شهری فرسوده است نسبت به ارتقای وضعیت سیما و منظر نیز توجه ویژه شود و در این خصوص اقدامات کیفی و سطح بالایی انجام پذیرد.

به گزارش کاسپین عضو شورای شهر رشت در جلسه علنی شورا گفت:مجدد این مسئله را متذکر میشوم که نظافت شهر رشت دارای نقایصی است که منجر به بالا رفتن کیفیت زندگی در این شهر نشده است.
سیدحسین رضویان افزود: در تعطیلات نوروز از محلات شهر بازدید بعمل آورده و متاسفانه کنار تیرهای برق یا سر برخی کوچه‌ها با دپوی کیسه‌های زباله روبروییم که موجب نازیبایی معابر،تجمیع آلودگی و نارضایتی شهروندان شده است.
رضویان ادامه داد: بارها بر حل این مسئله تاکید داشته‌ام و از آقای شهردار میخواهم تمهیدی اتخاذ نمایند تا پایان خرداد پیش رو هزار و پانصد مخزن زباله خریداری و در محلات جانمایی و مستقر شود.
وی در ادامه گفت:درایتی که توسط آقای شوقی در مدیریت پروژه‌های میثاق به خرج داده شد و اینکه اکنون از زمانبندی جلوتر هستیم جای تقدیر دارد به موازات آن انتظار داریم با توجه به اینکه رشت شهری فرسوده است نسبت به ارتقای وضعیت سیما و منظر نیز توجه ویژه شود و در این خصوص اقدامات کیفی و سطح بالایی انجام پذیرد.


کد خبر: 26729

دیدگاهتان را بنویسید