امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۳۱

رشت صاحب «روستابازار» شد

مدیر تعاون روستایی گیلان با اشاره به افتتاح روستابازار رشت، گفت: در حال حاضر به جز مرکز استان در تالش و لنگرود هم روستابازار دایر است و در آینده‌ای نزدیک در تمام شهرهای استان روستابازار دایر خواهد شد.

به گزارش کاسپین کیوان حسن پور  از افتتاح روستابازار رشت خبر داد و اظهار کرد: این بازار برای تجاری سازی محصولات روستاییان گیلان در ۲۰ غرفه و با هزینه چهار میلیارد تومان راه اندازی شده است.

وی گیلان را سومین استانی دانست که روستابازار در آن افتتاح شده است و افزود: در روستابازار شهر رشت انواع غذاهای محلی، شیرینی و نان‌ها و نیز دست ساخته‌های سنتی زنان هنرمند گیلانی عرضه می شود.

مدیر تعاون روستایی گیلان خاطرنشان کرد: در حال حاضر به جز مرکز استان در تالش و لنگرود هم روستابازار دایر است و در آینده‌ای نزدیک در تمام شهرهای استان روستابازار دایر خواهد شد.

حسن پور یکی از سیاست‌های سازمان تعاون روستایی را روستابازار دانست و عنوان کرد: بر عرضه محصولات کشاورزی از تولید به مصرف تاکید داریم که این مهم در روستابازارها فراهم می‌شود.

وی ادامه داد: روستابازارها را در سطح استان فعال خواهیم کرد و به کشاورزان جهت عرضه مستقیم تولیداتشان، غرفه می دهیم.

مدیر تعاون روستایی گیلان، روستابازارها را استانی و فرا استانی دانست و تاکید کرد: در روستابازار برنج و چای و کیوی و مرکبات و فندق و ماهی و باقلا و… در کنار صنایع دستی عرضه می‌شود.


کد خبر: 24707

دیدگاهتان را بنویسید