امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

راه اندازی درمانگاه منجیل بعد از سه دهه

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان با اشاره به بلاتکلیفی بیش از ۳ دهه‌ای درمانگاه منجیل بیان کرد: اقدامات اولیه و مجوزات لازم از وزارت بهداشت اخذ شده و عملیات بازسازی و مقاوم سازی آن به زودی شروع می‌شود و در بازه زمانی شش ماه الی یک سال به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش کاسپین حسین ابراهیمی در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار کرد: خدمات بیمه درمان تأمین اجتماعی در جامعه بسیار گسترده و متنوع است.

وی برخورداری از درمانگاه را نیاز مبرم هر منطقه‌ای دانست و افزود: بروز رسانی خدمات درمانی در اولویت قرار دارد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان با بیان اینکه خبرنگاران بازوان این سازمان در خدمات رسانی هستند، گفت: مشکلات و مسائل پیرامون درمان و سایر بخش‌ها با کمک اصحاب رسانه قابل حل است.

ابراهیمی با تاکید بر لزوم اقدامات ملموسانه در حوزه درمان بیان کرد: مردمی کردن خدمات در همه سرفصل‌ها اثربخشی فراوانی دارد.

وی اقدامات در دست اجرا در حوزه درمان در گیلان را امیدبخش برشمرد و افزود: طرح‌های در دست اقدام خوبی در حوزه درمان در گیلان داریم که بخشی از آن در سال آینده به ثمر می‌نشیند.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان با اشاره به بلاتکلیفی بیش از ۳ دهه‌ای درمانگاه منجیل بیان کرد: اقدامات اولیه و مجوزات لازم از وزارت بهداشت اخذ شده و عملیات بازسازی و مقاوم سازی آن به زودی شروع می‌شود و در بازه زمانی شش ماه الی یک سال به بهره برداری خواهد رسید.

ابراهیمی از ارتقای درمانگاه فومن خبر داد و اضافه کرد: درمانگاه فومن در حین خدمات رسانی در حال بازسازی است که به صورت شبانه روزی تبدیل می‌شود.
وی از احداث درمانگاه بیمارستان رسول اکرم رشت خبر داد و افزود: کلنگ احداث این درمانگاه به زمین خورده و در آینده نزدیک راه اندازی و به بهره برداری می‌رسد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از احداث مجموعه درمانی و تفریحی در لاهیجان خبر داد و اضافه کرد: تعهد قراردادی ساخت درمانگاه چند منظوره لاهیجان ۱۸ ماه بوده که در حال انجام است.

ابراهیمی از احداث درمانگاه در دو شهر رضوانشهر و شفت خبر داد و بیان کرد: کارهای مقدماتی ساخت درمانگاه در این دو شهر انجام شده است که جامعه هدف خوبی را هم در بر می‌گیرد.

وی از راه اندازی درمانگاه در خمام خبر داد و افزود: با تعریف زمین که اخیراً به مدیریت درمان هبه شده عملیات احداث درمانگاه در خمام آغاز می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی گیلان از راه اندازی مجتمع رفاهی بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت خبر داد و اضافه کرد: این مجموعه دارای فضای ورزشی، تفریحی، سالن آمفی تئاتر، رستوران و واحد اقامتی است.

ابراهیمی با اشاره به چالش کمبود نیروی انسانی در برخی مراکز درمانی گیلان بیان کرد: تعداد زیادی از نیروهای بیمارستان رسول اکرم امسال و سال آینده بازنشسته می‌شوند و با چالش جدی در این بخش مواجهیم.

وی از راه اندازی بخش ویژه بیمارستان رسول اکرم رشت خبر داد و افزود: این پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان آماده بهره برداری است که معطل نیروی انسانی مانده است.


کد خبر: 24521

دیدگاهتان را بنویسید