امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۰۳

دستگیری 1347 «دزد» در گیلان

کاسپین – فرمانده انتظامی استان گیلاناز کشف 403 فقره انواع سرقت در اجرای طرح 4 روزه پیشگامان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح در مجموع هزار و 347 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش کاسپین، عزیزالله ملکی در حاشیه نمایشگاه دست آوردهای های طرح 4 روزه پیشگامان با محوریت پیشگیری از سرقت و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در شهرستان لاهیجان با اشاره به عملکرد مطلوب پلیس در اجرای این طرح، گفت: طرح پیشگامان با محوریت مبارزه با سرقت و پاکسازی نقاط آلوده و با بکار گیری 6 هزار و 500 نیروی پلیس، پلیس‌های افتخاری و گشت رضویون در سطح استان اجرا شد.
وی با بیان اینکه با اجرای این طرح 403 فقره انواع سرقت در سطح استان کشف شد، افزود: 3 دستگاه خودرو و 13 دستگاه موتور سیکلت سرقتی کشف و 311 سارق نیز دستگیر شدند.
این مقام ارشد انتظامی برخورد با سارقان و معضل مواد مخدر را یک مطالبه مردمی اعلام کرد و اذعان داشت: در راستای اجرای این طرح 4 روزه، 41 کیلو و 900 گرم انواع مواد مخدر کشف شد.
فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به استمرار اینگونه طرح ها در استان با هدف بالا بردن حس آرامش و امنیت در شهروندان بیان داشت: در اجرای این طرح در مجموع هزار و 347 متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
سردار ملکی در پايان ضمن تاکید بر عزم جدی پلیس بر مقابله و پیشگیری از سرقت تصریح کرد: مردم و مسئولان با انجام هر چه بهتر وظایف محوله و همراهی و همدلی با پلیس می توانند فرزندان خدوم این کشور را در بالا بردن بیش از پیش کیفیت خدمت رسانی یاری نمایند.


کد خبر: 22105

دیدگاهتان را بنویسید