امروز: ۱۴۰۲/۱۲/۱۲

دستگیری ۲ مدیر در شرق گیلان

 دادستان عمومی و انقلاب لنگرود گیلان از دستگیری ۲ مدیر این شهرستان واقع در شرق گیلان به اتهام سوءاستفاده از موقعیت شغلی ، ترک فعل و عدم اجرای قوانین و مقررات مملکتی خبر داد.

به گزارش کاسپین سیدهاشم میرحسینی اظهار کرد: با توجه به مستندات دریافتی برخی از مدیران دستگاه های شهرستان لنگرود تحت فشار اشخاص ذی نفوذ و برای حفظ موقعیت و جایگاه به رقم تضییع حقوق دستگاه تحت تصدی از اعلام جرم به مراجع قضایی و ارائه گزارش به دستگاه نظارتی خودداری کردند.

وی افزود: این مدیران ضمن برخورد با تخلف و جرم به دلیل اهمال در انجام وظیفه و تضییع اموال عمومی و حقوق دولتی تحت تعقیب قرار گرفتند.

میرحسینی بیان کرد: در این راستا با توجه به دستورات ریاست قوه قضائیه و تاکیدات ریاست کل دادگستری استان گیلان مبنی بر مبارزه بدون ملاحظه با فساد و نظر به اخطارها و پیگیری‌های بعمل آمده مبنی بر اجرای بدون تبعیض قوانین و مقررات از سوی برخی از ادارات، برای ۲ نفر از مدیران شهرستان لنگرود پرونده قضایی به اتهام سوءاستفاده از موقعیت شغلی ، ترک فعل و عدم اجرای قوانین و مقررات مملکتی تشکیل شد و تحقیقات تکمیلی در این زمینه نیز ادامه دارد.


کد خبر: 22784

دیدگاهتان را بنویسید