امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۰۵

«دریای بابل» در کویر یزد خشکید

تیم های چادرملو اردکان و دریایی بابل در چارچوب بازی های لیگ دسته اول کشور در یزد برابر هم صف آرایی کردند که با پیروزی یک بر صفر به نفع تیم یزدی تمام شد تا دریای بابل با این شکست به لیگ دو سقوط کند و تمام شانس و اقبالش برای بقا در لیگ در کویر یزد خشک شود.

به گزارش  کاسپین تیم فوتبال چادرملو با شکست دریا بابل بالاتر از فجرسپاسی در رتبه دوم قرار گرفت و به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کرد تا بعد از سال‌های طولانی فوتبال یزد نماینده‌ای در لیگ برتر فوتبال داشته باشد.

تیم فوتبال چادرملو با حضور 18 هزار هوادار در ورزشگاه شرایط جوی جالبی را تجربه می‌کرد اما استرس صعود به لیگ برتر باعث شده بود تا تیم دریا بابل در دقایق ابتدایی خطرناک‌تر ظاهر شوند و چندبار روی دروازه این تیم حضور پیدا کنند.

در ادامه مسابقه چادرملو توسط بازیکن گلزنشان یحیی زاده توانستند دروازه دریا بابل را باز کنند و ادامه مسابقه را با خیال آسوده‌تری دنبال کنند و استرس دقایق ابتدایی را نداشته باشند.

نیمه دوم با برتری چادرملو و تسلط آنها روی توپ و میدان ادامه پیدا کرد و بازیکنان چادرملو حملاتی را هم روی دروازه دریای بابل شکل دادند اما موفق به گلزنی نشدند.

در ثانیه‌های پایانی مسابقه بهترین موقعیت دریا بابل ایجاد شد و توپ با اختلاف اندک از مقابل پای مهاجم دریا عبور کرد و توپ به شکل عجیبی به گل تبدیل نشد.

در نهایت چادرملو با پیروزی در این مسابقه توانست تاریخسازی کند و بعد سال‌های طولانی به لیگ برتر صعود کنند و این شبی فراموش نشدنی برای مردم استان یزد خواهد بود.

در سوی دیگر تیم فوتبال دریا بابل با شکست در این مسابقه به مسابقات لیگ دسته دوم سقوط کرد و در این مسابقه روی تلخ و شیرین فوتبال به نمایش گذاشته شد!

 

 


چادرملو اردکان
حجت صدقی، سیروس صادقیان، محمد بختیاری، سعید محمدفرد، اتابک زارعی، علی طاهران، هادی حبیبی‌نژاد، رضا محمودآبادی، محمد بلبلی (9-محمد جاوید)، علی خدادادی و سید علی یحیی زاده
سرمربی: سعید اخباری

دریا بابل
ابوالفضل هاشمی، جلال عبدی، رضا علیاری، امید منصوری، علی خانلرزاده، میلاد ابطحی، محمد قاسمی‌نژاد، میلاد جهانی، مهدی مومنی، ابراهیم حیاتی  و ابوالفضل آذرنوشان
سرمربی: داوود سیدعباسی


شرح گل:

دقیقه 40 – سیدعلی یحیی‌زاده: محمودآبادی، وینگر چادرملو، در گوشه راست محوطه جریمه صاحب توپ شد و با پاس کات بک یحیی‌زاده را در موقعیت گلزنی قرار داد و این بازیکن با ضربه بغل پا گل اول چادرملو را به ثمر رساند.

2042201

⏱لحظات حساس:

دقیقه ۱۱ : ضربه یحیی‌زاده با اختلاف اندک از کنار دروازه دریا بابل به بیرون رفت و راه به جایی نبرد.

دقیقه 37: ضربه چیپ علی خدادادی به راحتی در اختیار گلر دریا بابل قرار گرفت.

دقیقه 42: ضربه محمد جاوید به شکلی خطرناک از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62: ضربه مهدی مومنی حجت صدقی درازکش در آغوش کشید و خطر از دروازه چادرملو دور شد.

دقیقه 83: ضربه فنی علی رستمی در بین راه به بازیکنان خودی برخورد کرد و این موقعیت خوب برای چادرملو از دست رفت.

دقیقه 90+4: ارسال اوت بلند داخل محوطه چادرملو با ضربه سر بازیکنان بابل همراه شد و توپ در آستانه ورود به دروازه از مقابل پای بازیکن بابل عبور کرد و به شکل عجیبی به گل تبدیل نشد! چند سانتی‌متر تا منتفی شدن صعود به لیگ برتر!


⭕️در حاشیه

* استقبال فوق‌العاده از این بازی شده و تماشاگران یزدی تمام ظرفیت ورزشگاه شهید نصیری را تکمیل کردند

* تمام اعضای تیم چادرملو پیش از شروع مسابقه حلقه اتحاد شکل دادند و برای صعود هم قسم شدند.

2042173

* محمد بلبلی بازیکن مطرح چادرملو در دقایق ابتدایی مصدوم شد و از زمین مسابقه خارج شد
* با نتیجه ای که در نیمه نخست رقم خورد تیم چادرملو در آستانه صعود به لیگ برتر قرار گرفته است.


کد خبر: 28992

دیدگاهتان را بنویسید