امروز: ۱۴۰۳/۰۳/۱۰

درگیری شبانه با قاچاقچیان چوب در غرب گیلان

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا از زخمی شدن دو مامور این اداره در درگیری شدید با قاچاقچیان چوب جنگلی و دستگیری دو قاچاقچی چوب در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کاسپین علیرضا قمی با اشاره به درگیری شدید ماموران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا با قاچاقچیان چوب در حوزه استحفاظی آستارا در مناطق جنگلی کوته کومه بخش لوندویل شهرستان مرزی آستارا، اظهار کرد: در ساعت سه صبح امروز دهم اردیبهشت ماه، ماموران اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا با قاچاقچیان چوب که در حال حمل دو اصله درخت از نوع توسکا بودند درگیر شدند و در این رابطه دو قاچاقچی چوب دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

 

وی با اشاره به اینکه در درگیری شبانه ماموران اداره حفاظت از منابع طبیعی شهرستان آستارا با قاچاقچیان چوب که منجر به توقیف محموله چوب قاچاق و دستگیری دو متهم شد، ۲ نفر از نیروهای منابع طبیعی آستارا مصدوم شده و خودرو اداره نیز آسیب دید، افزود: وضعیت عمومی دو نیروی مصدوم اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آستارا مطلوب است.

قمی با تقدیر از فداکاری و زحمات نیروهای خدوم اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان مرزی بندر آستارا، تصریح کرد: مقابله با قاچاقچیان چوب با جدیت تمام در دستور کار قرار دارد.

وی در خاتمه از مردم و دوستداران طبیعت خواست در صورت مشاهده هرگونه تخریب در اراضی ملی و قاچاق چوب جنگلی مراتب را به مرکز یگان حفاظت از منابع طبیعی شهرستان مرزی بندر آستارا اطلاع دهند.


کد خبر: 27414

دیدگاهتان را بنویسید